​Скрепний Всесвіт: Більшість росіян свято вірить, що їхня "супердержава" домінує в Космосі, але навіть не чула про SpaceX​

При цьому майже дві третини громадян РФ (64%) повідомили, що хотіли б злітати в космос як туристи.

Більшість росіян нічого не чули про SpaceX. ілюстрація:http://dt.ua/

Більшість жителів РФ вважає, що Росія домінує в Космосі, але не чула про SpaceX, а також про те, що за кількістю запусків РФ в 2016 посідає третє місце. Про це йдеться в опитуванні фонду "Громадська думка", передають Патріоти України з посиланням на РБК.

Майже дві третини громадян (65%) вважають, що Росія зберігає лідируюче становище в космонавтиці, така ж кількість респондентів заявила, що для них особисто важлива першість в освоєнні космосу.

При цьому оцінка лідерства Росії в цій області сильно підвищилася, в 2012 році більшість громадян (47%) вважали, що Росія не є лідером в освоєнні космосу. Також, якщо в 2012 році думку росіян про майбутнє лідерство країни в космонавтиці через 10 років сильно розходилося (31% вважали, що лідерство буде, 33% - що ні), то в 2017 році більшість (61%) заявили, що Росія збереже свою першість в майбутньому.

Серед значних успіхів росіяни назвали часті запуски ракет, супутників у космос (7%), дослідження, програми з освоєння космічних просторів (6%), будівництво космодрому Східний (5%).

Серед респондентів 64% не знають про американську компанію SpaceX, яка вперше в історії зробила повторний політ в космос. Стільки ж не знають про ініціативу "Роскосмосу" набрати космонавтів для пілотованої експедиції на Місяць. При цьому майже дві третини респондентів (64%) повідомили, що хотіли б злітати в космос як туристи.

Окупанти нарощують потужність ударів по підрозділам ООС, українці в боргу не залишаються

понеділок, 17 червень 2019, 8:57

Минулої доби збройні формування Російської Федерації 30 разів порушили режим припинення вогню. З них два рази із застосуванням заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 та 82 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр ООС. В...

Хіти тижня. Повзучий наступ на передовій: Траншеї копають глибиною з людський зріст (відео)

неділя, 16 червень 2019, 20:00

Бійці ООС розповіли про ситуацію біля Мар’їнки. На Світлодарській дузі зберігається напруга.