​Скрепний Всесвіт: Більшість росіян свято вірить, що їхня "супердержава" домінує в Космосі, але навіть не чула про SpaceX​

При цьому майже дві третини громадян РФ (64%) повідомили, що хотіли б злітати в космос як туристи.

Більшість росіян нічого не чули про SpaceX. ілюстрація:http://dt.ua/

Більшість жителів РФ вважає, що Росія домінує в Космосі, але не чула про SpaceX, а також про те, що за кількістю запусків РФ в 2016 посідає третє місце. Про це йдеться в опитуванні фонду "Громадська думка", передають Патріоти України з посиланням на РБК.

Майже дві третини громадян (65%) вважають, що Росія зберігає лідируюче становище в космонавтиці, така ж кількість респондентів заявила, що для них особисто важлива першість в освоєнні космосу.

При цьому оцінка лідерства Росії в цій області сильно підвищилася, в 2012 році більшість громадян (47%) вважали, що Росія не є лідером в освоєнні космосу. Також, якщо в 2012 році думку росіян про майбутнє лідерство країни в космонавтиці через 10 років сильно розходилося (31% вважали, що лідерство буде, 33% - що ні), то в 2017 році більшість (61%) заявили, що Росія збереже свою першість в майбутньому.

Серед значних успіхів росіяни назвали часті запуски ракет, супутників у космос (7%), дослідження, програми з освоєння космічних просторів (6%), будівництво космодрому Східний (5%).

Серед респондентів 64% не знають про американську компанію SpaceX, яка вперше в історії зробила повторний політ в космос. Стільки ж не знають про ініціативу "Роскосмосу" набрати космонавтів для пілотованої експедиції на Місяць. При цьому майже дві третини респондентів (64%) повідомили, що хотіли б злітати в космос як туристи.

"Гібриди" Путіна зазнали масштабних втрат на Донбасі

неділя, 24 березень 2019, 8:22

Підрозділи ООС вперто дотримуються тактики карати сторицею окупантів за збройні провокації окупантів та пролиту українську кров. Вірадно, що за минулу добу ЗСУ не зазнали втрат. "23 березня противник тричі порушив режим припинення вогню. У смузі відпов...

Все геніальне - просте": Американці зробили одноразовий дрон із фанери (відео)

неділя, 24 березень 2019, 6:40

Дрон було зроблено на замовлення Корпусу морської піхоти США. Корпус морської піхоти США (USMC) організував тендер на розробку одноразових безпілотних літальних апаратів для доставки різних вантажів. Згідно з умовами конкурсу, дрони повинні бути прида...