"Скрепи" йдуть в небо: У "АвтоВАЗі" розповіли про плани випустити літаючий автомобіль

Плани такі, щоправда, збираються реалізувати років через 20.

Ілюстрація:http://rostec.ru

Президент "АвтоВАЗу" Ніколя Мор не виключив, що через 20 років російський завод почне виробництво літаючих автомобілів. Про це він заявив в інтерв'ю RNS, передають Патріоти України.

"У нас є чудова можливість для виробництва таких машин тому, що в якості нашого акціонера виступає "Ростех" - тут може бути потенціал на майбутнє. Ми могли б розглядати такого роду проект разом з "Ростех", але це станеться не раніше, ніж через років 20", - сказав він.

У травні японський автовиробник Toyota оголосив, що інвестує 40 млн ієн ($353 тис.) у проект зі створення літаючого автомобіля. До кінця 2018 року компанія планує розробити пілотований прототип, а на ринку автомобіль з'явиться до Олімпіади в Токіо в 2020 році.

Uber також планує розробити прототип перших літаючих автомобілів до 2020 року, повідомляло агентство CNBC з посиланням на директора по продукції Uber Джеффа Холдена.

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...