"Скрепи" йдуть в небо: У "АвтоВАЗі" розповіли про плани випустити літаючий автомобіль

Плани такі, щоправда, збираються реалізувати років через 20.

Ілюстрація:http://rostec.ru

Президент "АвтоВАЗу" Ніколя Мор не виключив, що через 20 років російський завод почне виробництво літаючих автомобілів. Про це він заявив в інтерв'ю RNS, передають Патріоти України.

"У нас є чудова можливість для виробництва таких машин тому, що в якості нашого акціонера виступає "Ростех" - тут може бути потенціал на майбутнє. Ми могли б розглядати такого роду проект разом з "Ростех", але це станеться не раніше, ніж через років 20", - сказав він.

У травні японський автовиробник Toyota оголосив, що інвестує 40 млн ієн ($353 тис.) у проект зі створення літаючого автомобіля. До кінця 2018 року компанія планує розробити пілотований прототип, а на ринку автомобіль з'явиться до Олімпіади в Токіо в 2020 році.

Uber також планує розробити прототип перших літаючих автомобілів до 2020 року, повідомляло агентство CNBC з посиланням на директора по продукції Uber Джеффа Холдена.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...