Скрепи ніяк не можуть змиритися: Російська "Вікіпедія" записала Макрона в росіяни

В статті "Президентські вибори у Франції (2017)" в російськомовній "Вікіпедії" обраного президента Франції Еммануеля Макрона перейменували у Владислава Кописова.

Еммануель Макрон. Фото: Рейтерс.

Російська "Вікіпедія" перейменувала новообраного президента Франції Емануеля Макрона у Владислава Кописова. Цей факт встигли помітити на російському ресурсі Lenta.ru, передають Патріоти України.

В статті "Президентські вибори у Франції (2017)" в російськомовній "Вікіпедії" обраного президента Франції Еммануеля Макрона перейменували у Владислава Кописова. Вже через кілька хвилин ім'я під фотографією знову змінили на вірне.

"Якась погана людина замінила Еммануеля Макрона Владиславом Кописовим. Я виправив", - зазначив на сторінці редагування безіменний користувач. Хто такий Владислав Кописов - невідомо. Пошуковий запит в Google відсилає на безліч сторінок різних людей в соціальних мережах. Стаття "Президентські вибори у Франції (2017)" знаходиться в стадії активної правки після завершення 7 травня другого туру, в якому переміг Макрон, набравши понад 65% голосів.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...