Скрепи ніяк не можуть змиритися: Російська "Вікіпедія" записала Макрона в росіяни

В статті "Президентські вибори у Франції (2017)" в російськомовній "Вікіпедії" обраного президента Франції Еммануеля Макрона перейменували у Владислава Кописова.

Еммануель Макрон. Фото: Рейтерс.

Російська "Вікіпедія" перейменувала новообраного президента Франції Емануеля Макрона у Владислава Кописова. Цей факт встигли помітити на російському ресурсі Lenta.ru, передають Патріоти України.

В статті "Президентські вибори у Франції (2017)" в російськомовній "Вікіпедії" обраного президента Франції Еммануеля Макрона перейменували у Владислава Кописова. Вже через кілька хвилин ім'я під фотографією знову змінили на вірне.

"Якась погана людина замінила Еммануеля Макрона Владиславом Кописовим. Я виправив", - зазначив на сторінці редагування безіменний користувач. Хто такий Владислав Кописов - невідомо. Пошуковий запит в Google відсилає на безліч сторінок різних людей в соціальних мережах. Стаття "Президентські вибори у Франції (2017)" знаходиться в стадії активної правки після завершення 7 травня другого туру, в якому переміг Макрон, набравши понад 65% голосів.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...