Скрепи високодуховні: У Москві лікарі зламали руки та кинули на сходи 91-річну бабусю

Літня жінка викликала "швидку" через сильні болі, які сталися після нервового зриву.

Російська швидка тільки додала старенькій проблем. Ілюстрація: РБК.

У Москві лікарі "швидкої" не змогли надати допомогу 91-річній пацієнтці; більш того, під час медичних процедур зламали їй руки. Це сталося в той час, коли лікарі намагалися зробити жінці укол, передають Патріоти України з посиланням на VistaNews.

Як повідомляється, літня жінка викликала "швидку" через сильні болі, які сталися після нервового зриву. Слідство вважає, що лікарі скрутили бабусю занадто сильно. Після цього вони ще й впустили жінку прямо на сходи під'їзду будинку, де вона проживала.

Наслідком цього стало те, що у постраждалої опухли руки. Близькі жінки кажуть, що це стало наслідком того, що після "допомоги" медиків у їх родички обидві руки виявилися переламаними.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...