Сліди "ихтамнетов": На Донеччині СБУ виявила чергові докази присутності окупантів (фото)

Маркування виявлених українською спецслужбою боєприпасів свідчить про те, що вони виготовлені в 2008 році на території РФ і не перебувають на озброєнні ЗСУ.

Фото:прес-служба СБУ

У Донецькій області на місці обстрілу терористами одного з селищ Бахмутського району співробітники Служби безпеки України виявили боєприпаси російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба СБУ, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що мова йде про два 30-міліметрові боєприпаси до гармати бойової машини піхоти БМП-2.

"Згідно з висновками експертів, маркування боєприпасів свідчить про те, що вони виготовлені в 2008 році на території Російської Федерації і не перебувають на озброєнні ЗСУ", - сказано в повідомленні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...