"Служу в 8 отдельном батальоне УДА "Аратта", — відомий російський актор про свою війну на Донбасі

Примітно, що Анатолій Пашинін відносить себе до тієї частини бійців-добровольців, котрі вважають, що в Києві при владі перебувають не ті люди.

Анатолій Пашинін (на фото- справа) воює в лавах Української добровольчої армії. Фото:FacebookРосійський актор Анатолій Пашинін уточнив, що служить в УДА, і розповів про своє ставлення до українського громадянства. ро це він розповів у коментарі InfoResist, передають Патріоти України.

"Я служу не добровольцем в ВСУ, я доброволец УДА. Я служу в 8 батальоне "Аратта", это отдельный батальон "Украинской добровольческой армии", который заслужил себе имя", - сказав Пашинін.

Також він прокоментував чутки навколо отримання ним українського громадянства.

"Я не подавал документы и я не желаю вступать ни в какие отношения с нынешним государством", - сказав актор.

На питання, чи пішов він воювати за покликом серця, Анатолій Пашинін відповів так:

"Я не могу своему сердцу такое позволить. Я не даю этому определения, и не ищу. Называйте это как хотите. Я просто даю поправку, что я служу в 8 отдельном батальоне УДА "Аратта", - резюмував актор.

Як повідомлялося раніше, в інтерв'ю військкору Цаплієнку, доброволець наголосив. що не подаватиме документи на громадянство, поки держава не надасть його іншим іноземцям-побратимам, котрі проливали свою кров на Донбасі.

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...