"Служу в 8 отдельном батальоне УДА "Аратта", — відомий російський актор про свою війну на Донбасі

Примітно, що Анатолій Пашинін відносить себе до тієї частини бійців-добровольців, котрі вважають, що в Києві при владі перебувають не ті люди.

Анатолій Пашинін (на фото- справа) воює в лавах Української добровольчої армії. Фото:FacebookРосійський актор Анатолій Пашинін уточнив, що служить в УДА, і розповів про своє ставлення до українського громадянства. ро це він розповів у коментарі InfoResist, передають Патріоти України.

"Я служу не добровольцем в ВСУ, я доброволец УДА. Я служу в 8 батальоне "Аратта", это отдельный батальон "Украинской добровольческой армии", который заслужил себе имя", - сказав Пашинін.

Також він прокоментував чутки навколо отримання ним українського громадянства.

"Я не подавал документы и я не желаю вступать ни в какие отношения с нынешним государством", - сказав актор.

На питання, чи пішов він воювати за покликом серця, Анатолій Пашинін відповів так:

"Я не могу своему сердцу такое позволить. Я не даю этому определения, и не ищу. Называйте это как хотите. Я просто даю поправку, что я служу в 8 отдельном батальоне УДА "Аратта", - резюмував актор.

Як повідомлялося раніше, в інтерв'ю військкору Цаплієнку, доброволець наголосив. що не подаватиме документи на громадянство, поки держава не надасть його іншим іноземцям-побратимам, котрі проливали свою кров на Донбасі.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма