Смертельні ревнощі: Жінку і себе в офісному центрі Москви вбив екс-командир спецпризначенців

Один з пострілів чоловік зробив жінці в скроню.
Росіянин вбив жінку та застрелився сам. Ілюстрація: eadaily.com.

У московському торгово-офісному центрі чоловік, який вбив жінку і застрелився сам, був її співмешканцем. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Він зробив не менше чотирьох пострілів. Порушена кримінальна справа за статтею "Вбивство". За даними слідства, стрілок був співмешканцем убитої жінки.

Як розповіли Life в правоохоронних органах, один з пострілів чоловік зробив жінці в скроню. І це був колишній командир взводу Центру спеціального призначення Державної інспекції безпеки дорожнього руху ( рос. ГИБДД) За словами співрозмовника порталу, злочинець був озброєний пістолетом Макарова. Один з очевидців події раніше розповів, що нападник був озброєний пістолетом з глушником. Він цілеспрямовано цілився в жінку. Life також називає імена вбивці і його жертви – Анатолій та Ранія.

Зазначимо, що в офісному центрі, де сталася трагедія, орендують приміщення близько сотні різних організацій, в тому числі дитячий торговий центр "Лучик" та магазин шкільної форми "Світлячок".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...