"Спектакль за участю Life News": Розвідка повідомила про підготовку росіянами на Донбасі провокацій проти власних позицій

Вчора так звана "сьома окрема мотострілецька бригада" (Дебальцеве) провела підготовку підриву однієї з власних передових позицій в районі села Нижнє Лозове.

Олександр Мотузяник. Фото: РБК.

Російські військові мають намір здійснити провокаційний підрив однієї зі своїх позицій, щоб звинуватити українських військових у порушенні Мінських угод. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України, повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, передають Патріоти України.

"Російське командування готує чергову провокацію на лінії дотику з метою дискредитації ЗСУ. Вчора так звана "сьома окрема мотострілецька бригада" (Дебальцеве) провела підготовку підриву однієї з власних передових позицій в районі села Нижнє Лозове. Підрив планується здійснити сьогодні у присутності кореспондентів російського телеканалу Life News як свідчення використання силами АТО артилерії великого калібру", - повідомив він.

Також раніше вже повідомлялося про те, що плануються масштабні провокації по всій лінії зіткнення в районі проведення Антитерористичної операції (АТО) з метою звинуватити українську сторону в недотриманні мінських угод щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.