Спецназ із чотирьох міст: Шуляк розповів, звідки звозив спецпризначенців на Майдан

Екс-командувач внутрішніми військами зазначив, що проти активістів Майдану кинули підрозділи Івано-Франківська, міста Олександрії, підрозділи з Криму і підрозділи з Донецька.

Станіслав Шуляк. Фото:Еспресо.TV

Колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк заявив, що у січні 2014 року під час подій на Майдані були додатково задіяні спецназівці з чотирьох міст. Про це він сказав під час допиту у справі "беркутівців" у п'ятницю, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Під час цих подій, окрім підрозділу "Омега", що дислокується в Нових Петрівцях, були задіяні регіональні підрозділи спецназу "Омеги", - сказав він.

Шуляк не зміг відповісти, чи підписував відповідний наказ про видачу цим підрозділам зброї 27 січня. "Я не можу сказати, я дуже багато наказів підписував", - сказав він.

На питання, звідки були дислоковані спецназівці "Омеги", Шуляк сказав: "Це були підрозділи Івано-Франківська, міста Олександрії, підрозділи з Криму і підрозділи з Донецька".

Також Шуляк розповів, що "майданівці" спалили 30% техніки силовиків і 50% техніки було зламано.

"Підпали автотранспорту – це цілеспрямовані дії зі сторони протестувальників за допомогою запалювальних сумішей. Всі ці машини були спалені під час протестних акцій", - сказав він, додавши, що "мітингарі прагнули повалити владу".

Хіти тижня. Напій для генія: Фахівці назвали найкориснішу добавку до кави

середа, 12 грудень 2018, 1:00

Вживання кави з какао активізує приплив крові до мозку людини, що покращує показники уваги, підсилює здібності до засвоєння нових знань. Дослідники провели низку експериментів і з'ясували, що вживати каву краще разом з какао. Поєднання кави з какао над...

Синоптики повідомили погану новину для Керченського мосту

вівторок, 11 грудень 2018, 23:43

Сезон штормів - перше важке випробування стихії для колосальної споруди на "глиняних ногах". А буде ж ще весняний льодохід. Укргідрометцентр оголосив штормове попередження в акваторії Азовського моря в ніч з 11 на 12 грудня. Про це повідомили в прес-це...