Спецназ із чотирьох міст: Шуляк розповів, звідки звозив спецпризначенців на Майдан

Екс-командувач внутрішніми військами зазначив, що проти активістів Майдану кинули підрозділи Івано-Франківська, міста Олександрії, підрозділи з Криму і підрозділи з Донецька.

Станіслав Шуляк. Фото:Еспресо.TV

Колишній командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк заявив, що у січні 2014 року під час подій на Майдані були додатково задіяні спецназівці з чотирьох міст. Про це він сказав під час допиту у справі "беркутівців" у п'ятницю, передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

"Під час цих подій, окрім підрозділу "Омега", що дислокується в Нових Петрівцях, були задіяні регіональні підрозділи спецназу "Омеги", - сказав він.

Шуляк не зміг відповісти, чи підписував відповідний наказ про видачу цим підрозділам зброї 27 січня. "Я не можу сказати, я дуже багато наказів підписував", - сказав він.

На питання, звідки були дислоковані спецназівці "Омеги", Шуляк сказав: "Це були підрозділи Івано-Франківська, міста Олександрії, підрозділи з Криму і підрозділи з Донецька".

Також Шуляк розповів, що "майданівці" спалили 30% техніки силовиків і 50% техніки було зламано.

"Підпали автотранспорту – це цілеспрямовані дії зі сторони протестувальників за допомогою запалювальних сумішей. Всі ці машини були спалені під час протестних акцій", - сказав він, додавши, що "мітингарі прагнули повалити владу".

Хіти тижня. Типові донецькі комбайнери: Упізнані двоє кадирівських головорізів, ліквідованих на Донбасі

неділя, 22 липень 2018, 16:00

Агресор Володимир Путін і його дармоїди люблять називати війну на Донбасі "громадянської", а місцевих вояків "шахтарями і трактористами". Однак за "дивним збігом" вантажі 200 з цієї "громадянської війни" йдуть масово на територію РФ. Відзначається, що ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...