Спостерігачі місії ОБСЄ показали масштабні скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі (фото)

За словами спостерігачів, кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика" 1 серпня прямували до лінії розмежування.

Ілюстрація:Главком

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували великі скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі. Відповідні знімки опубліковані в Twitter організації, передають Патріоти України.

"СММ ОБСЄ зафіксувала 84 одиниці озброєння, розміщені з порушенням: 74 (в тому числі 32 РСЗВ) в непідконтрольних і 10 в підконтрольних уряду районах", - сказано в повідомленні.

Так, в районі підконтрольного бойовикам "ЛНР" населеного пункту Хорошеє в Луганській області 1 серпня були помічені кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика", які прямували до лінії розмежування.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...