Спостерігачі місії ОБСЄ показали масштабні скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі (фото)

За словами спостерігачів, кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика" 1 серпня прямували до лінії розмежування.

Ілюстрація:Главком

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували великі скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі. Відповідні знімки опубліковані в Twitter організації, передають Патріоти України.

"СММ ОБСЄ зафіксувала 84 одиниці озброєння, розміщені з порушенням: 74 (в тому числі 32 РСЗВ) в непідконтрольних і 10 в підконтрольних уряду районах", - сказано в повідомленні.

Так, в районі підконтрольного бойовикам "ЛНР" населеного пункту Хорошеє в Луганській області 1 серпня були помічені кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика", які прямували до лінії розмежування.

Як члени похідної групи ОУН проходили Херсонщиною: Архів КДБ

середа, 16 січень 2019, 6:40

"Чекісти" зауважували, що на початку німецької окупації члени ОУН намагалися інтегруватися в органи місцевого самоврядування та посісти там керівні посади. Архіви радянської спецслужби – одне з джерел інформації про діяльність ОУН на Наддніпрянщині за ...

Хіти тижня. Пухнастики - за мир: Чорний кіт перебив обговорення заяв Путіна про ядерну війну (відео)

середа, 16 січень 2019, 1:00

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього. Чорний кіт зірвав запис ефіру програми "Право голосу" на каналі "ТВ Центр", передають Патріоти України. . Передача була присвячена заявам Володи...