Спостерігачі місії ОБСЄ показали масштабні скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі (фото)

За словами спостерігачів, кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика" 1 серпня прямували до лінії розмежування.

Ілюстрація:Главком

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували великі скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі. Відповідні знімки опубліковані в Twitter організації, передають Патріоти України.

"СММ ОБСЄ зафіксувала 84 одиниці озброєння, розміщені з порушенням: 74 (в тому числі 32 РСЗВ) в непідконтрольних і 10 в підконтрольних уряду районах", - сказано в повідомленні.

Так, в районі підконтрольного бойовикам "ЛНР" населеного пункту Хорошеє в Луганській області 1 серпня були помічені кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика", які прямували до лінії розмежування.

"Гібриди" Путіна зазнали масштабних втрат на Донбасі

неділя, 24 березень 2019, 8:22

Підрозділи ООС вперто дотримуються тактики карати сторицею окупантів за збройні провокації окупантів та пролиту українську кров. Вірадно, що за минулу добу ЗСУ не зазнали втрат. "23 березня противник тричі порушив режим припинення вогню. У смузі відпов...

Все геніальне - просте": Американці зробили одноразовий дрон із фанери (відео)

неділя, 24 березень 2019, 6:40

Дрон було зроблено на замовлення Корпусу морської піхоти США. Корпус морської піхоти США (USMC) організував тендер на розробку одноразових безпілотних літальних апаратів для доставки різних вантажів. Згідно з умовами конкурсу, дрони повинні бути прида...