Спостерігачі місії ОБСЄ показали масштабні скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі (фото)

За словами спостерігачів, кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика" 1 серпня прямували до лінії розмежування.

Ілюстрація:Главком

Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ зафіксували великі скупчення військової техніки бойовиків на Донбасі. Відповідні знімки опубліковані в Twitter організації, передають Патріоти України.

"СММ ОБСЄ зафіксувала 84 одиниці озброєння, розміщені з порушенням: 74 (в тому числі 32 РСЗВ) в непідконтрольних і 10 в підконтрольних уряду районах", - сказано в повідомленні.

Так, в районі підконтрольного бойовикам "ЛНР" населеного пункту Хорошеє в Луганській області 1 серпня були помічені кілька одиниць САУ 2С1 "Гвоздика", які прямували до лінії розмежування.

"Павуки в банці: хто стоїть за загибеллю російського командира батальйону "Призрак", - Снєгирьов

четвер, 29 жовтень 2020, 15:28

Стосовно самого Карякіна, зауважу, що він старанно копіює манеру поведінки своїх ідейних вчителів з числа співробітників органів державної безпеки-сспочатку лідер опозиції усувається, в його загибелі звинувачуються зовнішні вороги, а потім пам’ять загибло

"Про силове звільнення Донбасу: Чи можливо реалізувати запропонований в РНБО сценарій", - Снєгирьов

понеділок, 26 жовтень 2020, 12:10

Подібні заяви з боку Кривоноса — скоріше політичні. Тим більше, що він міцно асоціюється з експрезидентом Порошенком. Наскільки допустимі такі висловлювання з вуст держслужбовця? Тут оцінку має давати керівництво РНБО. Днями заступник секретаря Ради на...