Справа екс-податківців Клименка: Адвокат одного з підозрюваних повідомив про смерть підзахисного

За словами правозахисника, його клієнта довели до серцевого нападу.

Екс-міністр доходів та зборів Олександр Клименко. Ілюстрація:24 Канал

Екс-глава ДПІ у Подільському районі Києва Олексій Ярошенко - один з фігурантів справи щодо злочинної організації екс-міністра податків і зборів Олександра Клименка - помер від серцевого нападу. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів його адвокат Юрій Іващенко, передають Патріоти України.

За його словами, Ярошенка довели до серцевого нападу. "У справі податківців перша смерть. По суті вбили фігуранта справи - Олексія Ярошенка. Його довели до серцевого нападу. Всього 41 рік. У справі немає перспективи, оскільки немає доказів. Тому в хід йде бруд, який тільки може бути", - написав Іващенко.

Похорон відбувся 23 серпня. Іващенко пояснив, що Ярошенко очолював державну податкову інспекцію у Подільському районі та був затриманий в рамках спецоперації військової прокуратури у справі Клименка.

У Луганську спецслужби РФ та бойовики радились, як протидіяти українським "диверсантам"

четвер, 25 квітень 2019, 21:42

На нараді обговорювалися питання протидії підривній діяльності українських спецслужб на території "республіки", з постановкою завдань по її нейтралізації. У підсумку був розроблений ряд пропозицій щодо вирішення даних питань. В окупованому Луганську за...

Як живеться новітнім українським БТР в Іраку (фотофакти)

четвер, 25 квітень 2019, 19:35

Ця техніка була задіяна в жорстоких боях з ІДІЛ. В мережі з’явилися свіжі фото виготовлених в Україні БТР-4Е, що стоять на озброєнні армії Іраку, зазначають Патріоти України. . БТР-4 повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер з колісною формулою ...