Справжнє обличчя РПЦ: Московський патріархат у Криму зомбує дітей, привчаючи їх до війни - правозахисниця

Складається жахлива картина, як багато грошей вкладається в агресивну пропаганду серед кримських підлітків.

Священики РПЦ під час освячення путінських С-400 в окупованому Криму. Ілюстрація:скріншот

Священики Російської православної церкви Московського патріархату беруть участь у військовій пропаганді серед дітей в окупованому Криму. Про це заявила член Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова на брифінгу в Києві 16 серпня, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

"Є приклади, коли російська церква відзначає свято святого Федора Ушакова, і священик везе дітей у військову частину, діти фотографуються з військовою технікою, і ці фото публікують на сайті Кримської єпархії. Російська православна церква роздає гранти на православні табори, де дітей вчать бути розвідниками. До агресивної пропаганди мілітаризації домішується релігія і діти думають, що бути мілітаристами - це свята справа", - розповіла вона.

За її словами, також є факти співпраці РПЦ у Криму з російським козацтвом, політичними партіями, у заходах для прославлення російської армії, де теж передбачена участь дітей.

"Коли це зводиться в єдину доказову базу, складається жахлива картина, як багато грошей вкладається в агресивну пропаганду серед кримських дітей", - додала правозахисниця.

У свою чергу кримський журналіст Сергій Мокрушин нагадав про випадки, коли священики Російської православної церкви Московського патріархату проводили "освячення" російських військових комплексів у Криму, а потім виїжджали на материкову Україну для участі в хресних ходах.

Непрофесіоналізм або інформаційний вкид - про заяви групи "Інформаційний спротив" про скорочення обсягів фінансування ОРДЛО з боку РФ

понеділок, 25 травень 2020, 22:03

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних, плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. Днями ...

Київ не володіє інформацією про ситуацію в ОРДЛО. Реінтеграція може вдарити по економіці України

неділя, 24 травень 2020, 13:51

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез