Справжній "русский мир": У мережі показали, у що окупанти перетворили пляж у Криму (фото)

Один з найкращих пляжів у анексованій Керчі завалений сміттям.

Сміття на пляжі у Керчі. Фото:https://kerch.fmВ окупованому Криму в Керчі один з кращих пляжів міста в розпал літа перетворився на звалище: урни переповнені, берегова лінія завалена сміттям. Про це пише Керч.ФМ, передають Патріоти України.

Відзначається, що в редакцію звернулася місцева жителька, яка і надіслала фото пляжу на Сморжевского

"Не могла пройти мимо, чтобы не сфотографировать этот кошмар, который сейчас творится на нашем пляже, который когда-то был одним из лучших пляжей города. Безусловно, смена "главы" города повлияла на его чистоту, и увы, не в лучшую сторону, но до такого состояния довести пляж в разгар летнего сезона - это просто позор", - написала жінка.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.