Справжній відпочинок: Туреччина почала просувати "готелі без росіян''

Зникнення з Туреччини російських туристів позначиться на туріндустрії швидше позитивно, вважають підприємці цієї галузі.

Туреччина зітхнула з полегшенням після заборони росіянам на візити до турецьких курортів.Ілюстрація:http://by24.org/

Заборона російським туристам відпочивати в Туреччині, введена президентом РФ Володимиром Путіним після того, як турецький винищувач F-16 збив російський бомбардувальник Су-24, якщо і засмутив турецьких бізнесменів, пов'язаних з туристичним бізнесом, то дуже ненадовго. Відсутність російських туристів, поведінка яких викликала відразу у відпочиваючих з цивілізованих країн, навпаки, повинна вельми позитивно позначитися на заповнюваності турецьких готелів. Таку впевненість в інтерв'ю місцевому виданню Post Gazetesi висловив відомий і вельми шанований у галузі бізнесмен, власник найбільшої турецької туристичної компанії Bentour Reisen Кадір Угур, повідомляють Патріоти України.

На думку підприємця, що займається організацією відпочинку в Туреччині вже кілька десятків років, зникнення з цієї країни російських туристів позначиться на туріндустрії швидше позитивно. Звільнені місця будуть з легкістю компенсовані більш культурними та платоспроможними туристами із Західної Європи, які раніше часто побоювалися їхати до Туреччини, щоб не бачити там вічно п'яних і агресивних російських відпочивальників.

- Мене не лякає криза між Туреччиною і Росією, - заявив Кадір Угур. - Зазвичай росіяни приїжджали до нас у весняні місяці і в основний сезон. Це можна компенсувати за рахунок внутрішнього ринку і туристів із Західної Європи.

Важливо, щоб в Туреччині звернули увагу на цей регіон. Нашому уряду необхідно зробити хорошу рекламу країні. Красива презентація наших курортів в Європі допоможе навіть перекрити ці втрати.

У тому, що до нас тепер не приїдуть росіяни, є серйозна перевага, оскільки дуже багато туристів воліли не селитися в готелях, де є росіяни. Тепер ми можемо провести в Європі кампанію під гаслом "Ласкаво просимо в готелі без росіян!", яка напевно зустріне схвалення у наших потенційних гостей.

Крім того, Кадір Угур покритикував власний уряд, який, на його думку, міг би приділяти більше уваги підтримці туристичної індустрії - так само, як він, наприклад, піклується про збереження в Туреччині рідкісних видів черепах.

Також він заявив, що не побоюється конкурентів, а новачків на туристичному ринку лише підтримує, оскільки, на думку бізнесмена, чим більше буде туроператорів - тим більше стане і туристів, а заробити собі на хліб зможуть всі представники галузі.

Горить головний павільйон: У Москві на ВДНГ сталася пожежа (відео)

середа, 13 грудень 2017, 0:30

Причина загоряння не називається, але вже відомо про двох постраждалих. У Москві (Росія) на території виставкового комплексу ВДНГ сталася пожежа, загорілися будівельні ліси. Про це повідомляє московське управління МНС, передають Патріоти України. . "1...

"ВСУ, ждем. Все готово": В мережі показали цікаве фото з окупованого Криму

середа, 13 грудень 2017, 0:17

В переліку пільгових категорій в маршрутці Євпаторії представники російської армії відсутні. Фото активно коментують у соцмережі. "Там в списке ещё и Герои Украины, а вот Героев РФ - нет, будут платить за проезд", "Совершенно верно. Герои Украины будут...