Священики УПЦ МП на Київщині порушили архітектуру храму, який збудував гетьман Мазепа - ЗМІ (відео)

Мер Білої Церкви Геннадій Дикий просить місцевих депутатів провести перевірку незаконних споруд, зведених на території пам'ятки архітектури національного значення - Спасо-Преображенського собору.

 Спасо-Преображенський кафедральний собор у Білій Церкві. Фото: ukrainaincognita.com

Усі ці самобуди, за інформацією депутатів міськради, споруджено Білоцерківським єпархіальним управлінням УПЦ МП. Про це повідомляє КиевVласть з посиланням на місцевий телеканала БЦТБ, передають Патріоти України.

На черговій сесії міськради Білої Церкви депутат Володимир Бабенко підняв питання про незаконну забудову в Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Депутат вважає, що потрібно вжити заходів для збереження пам'ятки архітектури національного значення - Спасо-Преображенського кафедрального собору та Микільської церкви.

Депутат наголосив, що незаконну забудову здійснила Білоцерківська єпархія Української православної церкви Московського матріархату (УПЦ МП).

Також священнослужителі, за словами Бабенка, "змінили зовнішній вигляд Микільської церкви, яка ще в 1706 році була побудована гетьманом Мазепою".

Депутат повідомив, що отримав відповідь від управління містобудування та архітектури виконкому Білоцерківської міськради, в якому повідомляється, що Білоцерківська єпархія УПЦ МП не отримувала жодного дозволу і не погоджувала кошторисну документацію для проведення будівництва.

За підсумками обговорення Дикий попросив провести перевірку зазначених об'єктів і доповісти на наступній сесії, щоб "прийняти обгрунтоване рішення".

 Микільська церква (1706)

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих