"Світить 7 років": У Молдові спіймали "спартанця" Мотороли

Затриманий родом з Придністровського регіону Молдови, він проходив підготовку в спеціальних тренувальних таборах терористів, мав навички використання спеціальної військової техніки.

Бойовики "ДНР". Фото: соцмережі.

У Молдові затримали чоловіка, який воював на боці терористичної організації "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури Молдови.

У відомстві зазначили, що 42-річний громадянин Молдови воював у складі банди "Спарта", яку очолював загиблий в листопаді бойовик на прізвисько "Моторола". Затриманий родом з Придністровського регіону Молдови, він проходив підготовку в спеціальних тренувальних таборах терористів, мав навички використання спеціальної військової техніки.

У Молдові він був оголошений в національний розшук. Генпрокуратура звернулася до суду з клопотанням про арешт бойовика строком на 30 днів. Якщо провина затриманого буде доведена, йому загрожує ув'язнення терміном до 7 років.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою