"Свого першого росіянина я вбив в Україні": Шведський снайпер, який воював в АТО, налякав "ватницю" до істерики

Швед зізнався, що під час подорожей йому не раз доводилося стикатися з росіянами-ватниками.

Мікаель Скілт. Фото: Народна правда.

Шведський снайпер Мікаель Скілт, який воював на Донбасі у складі батальйону "Азов", під час розмови в літаку довів "ватницю" до істерики. Своєю історією він поділився в інтерв'ю виданню "Народна правда", передають Патріоти України.

Він зазначив, що під час подорожей йому не раз доводилося стикатися з росіянами-ватниками. "Вже зустрічав кілька, як це називається? Ватників, ось. Одна з них - жінка в літаку. Ми летіли українськими авіалініями, а через прохід сиділа ця дама. Вона щось запитала, я відповів російською, як міг, зав'язалася розмова. Вона, не знаю чому, напевно, подумала, що я теж ватник, почала говорити, що росіяни все одно вб'ють усіх українців. Я підняв рукава сорочки і показав їй татуювання "Азова" і сказав, що я вбивав росіян. Жінка почала кричати, вимагати від стюардеси, щоб її пересадили на інше місце, що я збираюся її вбити. Але все закінчилося тим, що мене пересадили в бізнес-клас. Я був задоволений", - розповів снайпер.

Він додав, що полюбив Україну, і що до нашої країни "неможливо ставитися спокійно". "Про це говорять всі мої знайомі з Європи", - зазначив Скілт.

Луганщина: окупанти штурмують Лисичанськ без форсування ріки - підтягнули "Сонцепьок"

четвер, 30 червень 2022, 23:32

Ворог продовжує активні наступальні дії на Лисичанському напрямку та намагається шляхом ураження подавити нашу оборону. Наразі противник веде наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії в районі Лисичанського нафтопереробного заводу, бойові дії тривают

Росіяни передислокують понтонно-мостову техніку на Луганщині: є координати

четвер, 30 червень 2022, 23:24

Інформація, отримана місцевими джерелами "Правої Справи", була передана представникам розвідтовариств. Крім того, інформація щодо передислокації потнтонної техніки була озвучена мною під час прямих етерів на провідних телеканалах України. Ворог не прип...