"Сидим без денег, дети голодают, гуманитарки нет: " Залізничники "ДНР" збунтувалися проти "русского мира"

Місцеві жителі кажуть, що на нарадах їм прямо заявили, що Київ припинив фінансування, а в "ДНР" грошей немає.​

В Донецької залізниці великі проблеми. Фото: 24tv.ua.

З 15 лютого працівники залізниці, що залишилися на непідконтрольній Києву території, не отримують зарплату. Жителі окупованих Ясинуватої, Донецька і Іловайська кажуть, що влада "ДНР" обіцяла допомогти гуманітаркою, але пайків ніхто не бачив. Новину передають Патріоти України.

У соціальних мережах працівники залізниці обурені тим, що їх залишили без допомоги: ані Київ, ані самопроголошена "республіка" не беруть на себе відповідальність за людей на окупованих територіях.

“Может, кто знает, когда деньги платить начнут и когда выплатят долги? или хотя бы правда гумпомощь дали, как обещали, жить-то как-то надо! ни копейки с 15 февраля не дали!!!! а у людей семьи с маленькими детьми!...что ж они никак не найдут никакое решение”, “Не платят и за февраль не дали, и за март...вот уже апрель, все ждем и надеемся”, “Сложилась такая ситуация, что Украине мы не нужны, а "ДНР" не знает, что с нами делать, вот и зависли в воздухе и, похоже, надолго”, - коментують місцеві мешканці.

У містах ходять чутки, що в квітні залізничники все ж отримають свої гроші, але їм практично ніхто не вірить. Місцеві жителі кажуть, що на нарадах їм прямо заявили, що Київ припинив фінансування, а в "ДНР" грошей немає.

Хіти тижня. Новий бойовий модуль для мобільного ЗРК розробили в Україні

п’ятниця, 15 лютий 2019, 17:00

Уряд Німеччини заблокував розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, що здійснювалась українським підприємство «Арсенал» спільно із німецькою компанією Rheinmetall. Українське підприємство «Арсенал» розробляло зенітно-ракетний комп...

В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

п’ятниця, 15 лютий 2019, 11:55

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога. В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента Укр...