"Сидим без денег, дети голодают, гуманитарки нет: " Залізничники "ДНР" збунтувалися проти "русского мира"

Місцеві жителі кажуть, що на нарадах їм прямо заявили, що Київ припинив фінансування, а в "ДНР" грошей немає.​

В Донецької залізниці великі проблеми. Фото: 24tv.ua.

З 15 лютого працівники залізниці, що залишилися на непідконтрольній Києву території, не отримують зарплату. Жителі окупованих Ясинуватої, Донецька і Іловайська кажуть, що влада "ДНР" обіцяла допомогти гуманітаркою, але пайків ніхто не бачив. Новину передають Патріоти України.

У соціальних мережах працівники залізниці обурені тим, що їх залишили без допомоги: ані Київ, ані самопроголошена "республіка" не беруть на себе відповідальність за людей на окупованих територіях.

“Может, кто знает, когда деньги платить начнут и когда выплатят долги? или хотя бы правда гумпомощь дали, как обещали, жить-то как-то надо! ни копейки с 15 февраля не дали!!!! а у людей семьи с маленькими детьми!...что ж они никак не найдут никакое решение”, “Не платят и за февраль не дали, и за март...вот уже апрель, все ждем и надеемся”, “Сложилась такая ситуация, что Украине мы не нужны, а "ДНР" не знает, что с нами делать, вот и зависли в воздухе и, похоже, надолго”, - коментують місцеві мешканці.

У містах ходять чутки, що в квітні залізничники все ж отримають свої гроші, але їм практично ніхто не вірить. Місцеві жителі кажуть, що на нарадах їм прямо заявили, що Київ припинив фінансування, а в "ДНР" грошей немає.

Власниця корови була шокована: У США народилося двоголове теля (фото)

четвер, 25 квітень 2019, 11:55

Здоров'я матері мутанта в результаті незвичайних пологів не постраждало. В американському штаті Монтана народилося двоголове теля, передають Патріоти України. 30-річна власниця ферми Хізер Херман розповіла, що проводила щоденний огляд стада, коли поміт...

Ситуація дуже серйозна: На Житомирщині горять ліси (фото)

середа, 24 квітень 2019, 21:45

Два пожежних літаки Ан-32П і два вертольоти Мі-8 скинули 138 тонн води. Пожежні обіцяють продовжувати гасити вогонь вночі в три зміни. У Житомирській області другу добу горить ліс. За останніми даними, в вогні 43 гектара лісового масиву. Спостерігаютьс...