"Синій кит" дістався наступної країни: Підлітки почали завдавати собі шкоди у Польщі

Три випадки самокалічення в результаті участі у цій грі зафіксовано у Західнопоморському воєводстві Польщі.

Гра "Синій кит" вже погубила багато дітей у кількох країнах. Фото: соцмережі.

На північному заході Польщі стало відомо про три жертви смертельної гри "Синій кит", яка шириться соцмережами. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на польське tvn24.

Три випадки самокалічення в результаті участі у цій грі зафіксовано у Західнопоморському воєводстві Польщі. Повідомляється, що окружна прокуратура у Щеціні розпочала слідство у справі щодо схилення трьох дітей до самогубства, здійсненого через Інтернет.

"Поліція у Щеціні звернулася до оператора однієї з соцмереж, аби він відреагував на появу в мережі цієї гри і намагався цьому протидіяти", - йдеться у повідомленні. Водночас генпрокуратура Польщі звернулася до міністра освіти Анни Залевської з проханням відреагувати на загрозливу ситуацію.

"Куратори з питань освіти в усіх воєводствах Польщі повинні будуть попередити про небезпечну гру усі школи, аби вчителі й батьки звертали увагу на поведінку дітей і вчасно виявляли можливу участь дітей у небезпечній грі", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що серез підлітків різних країн набуває опулярності гра "Синій кит". Або ж "Тихий дім", "Море китів", "Розбуди мене о 4:20". У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий – обірване юне життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям. Щоб уникнути фатальних наслідків, кіберполіція закликає батьків приділяти більше уваги дітям та їхній поведінці.

Багато українських підлітків вже постраждали від цієї гри. За правилами, дитина повинна виконувати різноманітні квести, що пов'язані із заподіянням собі шкоди у той чи інший спосіб. Упродовж гри, підліток спілкується з так званим куратором. Насправді – це професійний психолог, який схиляє підлітка до негативного мислення та знаходить спосіб маніпулювати дитиною. Також він повідомляє умови та час виконання квестових завдань. Саме куратору і звітує дитина, висилаючи фото та відео виконаного завдання.

Всього є 50 квестів. Фінальне завдання – покінчити життя самогубством та зафіксувати момент смерті на камеру в режимі on-line. І якщо дитина відмовляється скоювати суїцид, шантажем та погрозами куратор примушує її до цього.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...