"Табакерка" при своїх: Театр померлого Табакова очолить інший відомий кримнашист, друг Пореченкова

Заступник мера Москви з соціальних питань представив трупі театру нового очільника - актора Володимира Машкова.

Володимир Машков. Фото:ТАСС

Московський театр-студію під керівництвом Олега Табакова ("Табакерку") очолив артист Володимир Машков. Про це 6 квітня оголосили трупі театру, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Машкова трупі представив заступник мера Москви з соціальних питань Леонід Печатников.

"Завжди стояло питання, хто повинен очолити театр, актор чи режисер. У Володимира Львовича, крім бекграунду артистичного, є і режисерський бекграунд, він ставив спектаклі, які досі йдуть в тому числі і в МХТ", - заявив Печатников.

"Табакерка" була створена Табаковим в 1970-і роки зі студентами ГІТІСу, офіційно театр почав працювати в 1986 році. З тих пір і до своєї смерті в березні 2018 року його очолював Табаков.

Машков навчався у Табакова в школі-студії МХАТ і працював в "Табакерці" з 1990 року.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.