Там його теж не хочуть: Захарченко запропонував "парламенту" "ДНР" вручити "чорну мітку" Януковичу

Ватажок терористів також додав, що, як і раніше, вважає Януковича президентом України, але зазначив, що в разі повернення в країну той повинен відправитися в Київ.

А може Захарченко боїться конкуренції з боку Януковича? Фото: соцмережі.

Глава самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко запропонував парламенту внести до списку осіб, яким заборонений в'їзд в "ДНР", колишнього президента України Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколу Азарова та інших політиків. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "РИА Новости".

"Януковича, Клименка, Арбузова, Азарова... давай внесемо цих людей у список нев'їзних у "Донецьку народну республіку". З зрадниками нам робити нічого", - заявив Захарченко, звертаючись до "спікера парламенту республіки" Дениса Пушиліна.

Він також додав, що, як і раніше, вважає Януковича президентом України, але зазначив, що в разі повернення в країну той повинен відправитися в Київ, а не в самопроголошені республіки. "Янукович за фактом президент, тому що він не складав повноваження... але він утік із Києва, в Київ має повернутися", - сказав Захарченко.

Хіти тижня. Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:00

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...

Але він "народився у сорочці": Джорджа Сороса намагалися підірвати

вівторок, 23 жовтень 2018, 11:58

Підозрілий пакет в поштовій скриньці біля будинку в Нью-Йорку знайшов працівник вілли. Американського фінансиста і мільярдера Джорджа Сороса планували вбити за допомогою бомби, передають Патріоти України із посиланням на The New York Times. Підозрілий...