Там його теж не хочуть: Захарченко запропонував "парламенту" "ДНР" вручити "чорну мітку" Януковичу

Ватажок терористів також додав, що, як і раніше, вважає Януковича президентом України, але зазначив, що в разі повернення в країну той повинен відправитися в Київ.

А може Захарченко боїться конкуренції з боку Януковича? Фото: соцмережі.

Глава самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко запропонував парламенту внести до списку осіб, яким заборонений в'їзд в "ДНР", колишнього президента України Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколу Азарова та інших політиків. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "РИА Новости".

"Януковича, Клименка, Арбузова, Азарова... давай внесемо цих людей у список нев'їзних у "Донецьку народну республіку". З зрадниками нам робити нічого", - заявив Захарченко, звертаючись до "спікера парламенту республіки" Дениса Пушиліна.

Він також додав, що, як і раніше, вважає Януковича президентом України, але зазначив, що в разі повернення в країну той повинен відправитися в Київ, а не в самопроголошені республіки. "Янукович за фактом президент, тому що він не складав повноваження... але він утік із Києва, в Київ має повернутися", - сказав Захарченко.

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...

Слідом за Нотр-Дамом Францію сколихнула пожежа у Версалі (відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 20:20

Поліція оточила район по всьому периметру. Перехожих закликають уникати небезпечної зони. У вівторок, 23 квітня, в Версалі сталася сильна пожежа, передають Патріоти України. . Міський комісаріат поліції повідомив, що над Rue du Parc піднімається висок...