Там рознесено півсела: Активіст розповів про населений пункт біля Калинівки, де навіть не чули про евакуацію

Активісти самотужки перевозять місцевих жителів до Вінниці.

Вибухи поблизу Калинівки. Фото: соцмережі.

У Калинівці працюють не тільки силовики, а й громадські активісти які допомагають вивозити людей у безпечні місця. Один із них Сергій Бондар заявив, що поблизу Калинівки люди навіть не чули про евакуацію. Про це громадський активіст розповів у прямому ефірі 24 Каналу, передають Патріоти України.

Сергій Боднар спільно з іншими активістами займається терміновою евакуацією місцевого населення поблизу Калинівки. Люди використовують волонтерські машини.

"У селі Павлівка біля хат пролітали снаряди. Люди всі перебувають у своїх помешканнях, не знаючи, що відбувається евакуація. Я не знаю, чим зараз займається влада", – заявив Сергій Боднар.

Активісти доправляють людей до районної адміністрації, де наразі безпечно. Звідти люди розвозять місцевих до Вінниці. На місці працюють ДСНС. Сапери прибувають на місця, куди летять снаряди. Але, за словами активіста, рятувальники працюють в Калинівці. У сусідній Павлівці наразі рознесено півсела. Волонтери не бачили там представників спецслужб. Відомо, що активісти активували гарячу лінію, де проводять консультування населення та координування їх перевезення в безпечні місця.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан