"Там величезна смертність": Відомий волонтер потрапила в ДТП на Черкащині (фото)

Жінка звернулася до вищого керівництва країни з проханням звернути увагу на сумнозвісну дорогу і запобігти загибелі людей.

Волонтер Світлана Косач-Квітка попала у ДТП на аварійно небезпечній ділянці дороги. Як повідомляє волонтер на своїй сторінці у Facebook аварія сталася у Черкаській області на аварійно небезпечній ділянці траси Черкаси-Канів. Новину передають Патріоти України.

“Їхали лише 70 км на годину, були пристебнуті, не пили… Так ось, дорожнє покриття там має майже 6 метрів в ширину, на дві протилежні смуги, і машинам дуже складно там роз’їхатися, а висота покриття в деяких місцях досягає 30 см”, – написала вона, опублікувавши фото розбитого авто і дороги на місці аварії.

За словами волонтера, ця ділянка дороги має погану репутацію та історію, так як тут загинули більше 10 людей. Жінка звернулася до вищого керівництва країни з проханням звернути увагу на сумнозвісну дорогу і запобігти загибелі людей. “Всі служби кажуть в один голос, що там величезна смертність”, – додала вона.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...