"Там величезна смертність": Відомий волонтер потрапила в ДТП на Черкащині (фото)

Жінка звернулася до вищого керівництва країни з проханням звернути увагу на сумнозвісну дорогу і запобігти загибелі людей.

Волонтер Світлана Косач-Квітка попала у ДТП на аварійно небезпечній ділянці дороги. Як повідомляє волонтер на своїй сторінці у Facebook аварія сталася у Черкаській області на аварійно небезпечній ділянці траси Черкаси-Канів. Новину передають Патріоти України.

“Їхали лише 70 км на годину, були пристебнуті, не пили… Так ось, дорожнє покриття там має майже 6 метрів в ширину, на дві протилежні смуги, і машинам дуже складно там роз’їхатися, а висота покриття в деяких місцях досягає 30 см”, – написала вона, опублікувавши фото розбитого авто і дороги на місці аварії.

За словами волонтера, ця ділянка дороги має погану репутацію та історію, так як тут загинули більше 10 людей. Жінка звернулася до вищого керівництва країни з проханням звернути увагу на сумнозвісну дорогу і запобігти загибелі людей. “Всі служби кажуть в один голос, що там величезна смертність”, – додала вона.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...