"Там величезна смертність": Відомий волонтер потрапила в ДТП на Черкащині (фото)

Жінка звернулася до вищого керівництва країни з проханням звернути увагу на сумнозвісну дорогу і запобігти загибелі людей.

Волонтер Світлана Косач-Квітка попала у ДТП на аварійно небезпечній ділянці дороги. Як повідомляє волонтер на своїй сторінці у Facebook аварія сталася у Черкаській області на аварійно небезпечній ділянці траси Черкаси-Канів. Новину передають Патріоти України.

“Їхали лише 70 км на годину, були пристебнуті, не пили… Так ось, дорожнє покриття там має майже 6 метрів в ширину, на дві протилежні смуги, і машинам дуже складно там роз’їхатися, а висота покриття в деяких місцях досягає 30 см”, – написала вона, опублікувавши фото розбитого авто і дороги на місці аварії.

За словами волонтера, ця ділянка дороги має погану репутацію та історію, так як тут загинули більше 10 людей. Жінка звернулася до вищого керівництва країни з проханням звернути увагу на сумнозвісну дорогу і запобігти загибелі людей. “Всі служби кажуть в один голос, що там величезна смертність”, – додала вона.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...