Тепер невдоволені "ліві": У Росії почалися нові протести проти інавгурації Путіна (фото)

На мітингу зібралося близько тисячі осіб, що представляють "Лівий фронт", КПРФ та інші організації комуністичного спрямування.

Фото:Twitter

У Москві на Суворовській площі почався мітинг активістів лівої опозиції проти підсумків виборів президента Росії, в яких переміг Володимир Путін. Акція приурочена до дати інавгурації Путіна (7 травня 2018) і шостої річниці подій на Болотній площі. Про це написав один з організаторів заходу Сергій Удальцов на своїй сторінці в Twitter, інформують Патріоти України.

За його словами, на мітингу зібралося близько тисячі осіб, що представляють "Лівий фронт", КПРФ та інші організації комуністичного спрямування. При цьому, поліція повідомляє, що в заході беруть участь приблизно 180-200 осіб.

Учасники акції вимагають скасування підсумків президентських виборів, зміни соціально-економічного курсу країни, а також формування нового уряду за участю опозиції.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих