"Тільки Путін міг ставити перед ФСБ такі завдання": Президент РФ виявився втягнутим в грандіозний допінг-скандал

Звинувачення на адресу господаря Кремля прозвучали з вуст екс-глави Московської антидопінгової лабораторії.

Путін. Фото:priceofoil.orgПрезидент РФ Володимиh Путін замішаний в гучному скандалі, який оповив російський спорт. Він кришував державну допінг-програму, віддаючи відповідні накази ФСБ і колишньому міністру спорту Віталію Мутко. З таким гучним звинуваченням виступив екс-глава Московської антидопінгової лабораторії, а нині інформатор Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Григорій Родченков. Про це пише Обозреватель, передають Патріоти України.

"Всі накази йшли від президента країни. Тільки він міг ставити перед ФСБ такі завдання. Путін знав про допінг програму в Росії, а Мутко, який перед ним звітував, говорив, що президент знає про мене", - сказав Родченков на німецькому телеканалі ARD.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".