"Это вообще не наша война!": Серед росіян провели цікаве опитування щодо Донбасу

Опитування проводилося в одній із соцмереж серед жителів Ростова-на-Дону.

Ілюстрація:Еспресо.TV

Жителі російського Ростова-на-Дону вважають, що війна на Донбасі не має ніякого відношення до Росії, тому пам'ятник в місті не потрібен. Про це свідчать результати опитування в одній зі спільнот у соціальній мережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

"У парку Островського встановлять пам'ятник "Героям Донбасу", які відстояли свободу "ДНР" і "ЛНР" у війні з армією України", - йдеться в повідомленні. У той же час у жителів міста запитали, чи потрібен Ростову такий пам'ятник.

"Ні, вони найманці, це взагалі не наша війна!" - так відповіли 41,5% респондентів. Ще 40,1% натиснули "подивитися статистику", а 18,4% вважають такий монумент необхідним. Зокрема, вони вибрали варіант відповіді "Так, багато хто з ростовчан билися на стороні "ДНР" і "ЛНР".

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...