"Это все, что останется после меня": Гіві, Моторола та Мозговий з білбордів рекламують банк у Києві (фото)

В банку звинуватили рекламників у порушенні низки законів України та назвали “недобросовісними”.

Реклама "Альфа-банку" у Києві. Фото: соцмережі.

У Києві на борді з’явилися фотографії убитих сепаратистів “ЛДНР” Гіві, Мотороли і Олексія Мозгового поруч з логотипом Альфа-Банку. Про це повідомляє спільнота Типичный Киев у Twitter, передають Патріоти України.

На борді рекламуються депозити від Альфа-Банку зі слоганом: “Це все, що залишиться після мене”. Факти ICTV отримали коментар від Альфа-Банку, який запевняє, що до бордів не має жодного відношення:

– Альфа-Банк Україна не має жодного відношення до розміщення реклами із зображеннями бойовиків ОРДЛО і різко засуджує брудні провокації, до яких вдаються невстановлені особи у спробі підірвати довіру.

У Альфа-Банку додають, що їхні юристи вже почали роботу з рекламними операторами. В установі звинуватили рекламників у порушенні низки законів України та назвали “недобросовісними”. Банк стверджує, що такі рекламні зображення дискредитують його та є неправдивими. А вже ближче до вечора у Альфа-банку повідомили, що наразі усі білборди з сепаратистами, які були розміщенні невстановленими особами, демонтовані.

На елітні іспанські курорти обрушилося цунамі: Вода змивала на своєму шляху автомобілі, столики барів та кафе (відео)

вівторок, 17 липень 2018, 20:15

Особливо постраждали різні яхти, рибальські човни і катери. Десятки з них віднесло в море. У понеділок, 16 липня, хвиля заввишки два метри обрушилася на популярні іспанські курорти на островах Мальорка і Менорка. Вода змивала на своєму шляху автомобілі...

Москва в люті: Олександр Усик зробив крок у напрямку скасування поєдинку з росіянином Гассієвим

вівторок, 17 липень 2018, 19:16

Чи відбудеться запланований на 21 липня бій, поки що інформації нема. Нещодавно стало відомо, що Олександр Усик сьогодні приїхав на відкрите тренування, але не взяв у ньому участь. Він привітав гостей і покинув зал, передають Патріоти України. . З чим ...