"Это все, что останется после меня": Гіві, Моторола та Мозговий з білбордів рекламують банк у Києві (фото)

В банку звинуватили рекламників у порушенні низки законів України та назвали “недобросовісними”.

Реклама "Альфа-банку" у Києві. Фото: соцмережі.

У Києві на борді з’явилися фотографії убитих сепаратистів “ЛДНР” Гіві, Мотороли і Олексія Мозгового поруч з логотипом Альфа-Банку. Про це повідомляє спільнота Типичный Киев у Twitter, передають Патріоти України.

На борді рекламуються депозити від Альфа-Банку зі слоганом: “Це все, що залишиться після мене”. Факти ICTV отримали коментар від Альфа-Банку, який запевняє, що до бордів не має жодного відношення:

– Альфа-Банк Україна не має жодного відношення до розміщення реклами із зображеннями бойовиків ОРДЛО і різко засуджує брудні провокації, до яких вдаються невстановлені особи у спробі підірвати довіру.

У Альфа-Банку додають, що їхні юристи вже почали роботу з рекламними операторами. В установі звинуватили рекламників у порушенні низки законів України та назвали “недобросовісними”. Банк стверджує, що такі рекламні зображення дискредитують його та є неправдивими. А вже ближче до вечора у Альфа-банку повідомили, що наразі усі білборди з сепаратистами, які були розміщенні невстановленими особами, демонтовані.

СБУ у Києві викрила компанію, яка фінансувала терористів ОРДЛО

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 20:59

Під час обшуків за адресами проживання і роботи фігурантів у Києві та області правоохоронці вилучили документи, що підтверджують причетність менеджменту комерційної структури до підтримки бойовиків. Служба безпеки України викрила групу комерсантів, при...

Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 20:15

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...