"Томос про надання українській православній церкві автокефалії вже написаний. А його текст унікальний" - архімандрит УПЦ МП (відео)

Автором Томосу є один з кращих каноністів у православному світі.

Архімандрит Кирило. Фото:orthodoxy.org.ua

Томос (указ) про надання православній церкві в Україні автокефалії вже написаний. Про це в ефірі 5 каналу повідомив архімандрит Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Кирило (у миру – науковий співробітник Колумбійського університету у США Сергій Говорун), зазначають Патріоти України.

"Томос про автокефалію УПЦ уже написаний. Писав мій вчитель в Афінському університеті, де я навчався. Це один із кращих каноністів у православному світі. Він геніальний каноніст! Тексти канонічні, які він пише, абсолютно досконалі", – сказав він.

Кирило назвав написаний текст "унікальним". "Я думаю, що цей томос буде чудовим документом, канонічним. До нього не можна буде ніяких претензій висловити. Томос готовий", – заявив архімандрит.

Як відомо, 17 квітня президент України Петро Порошенко заявляв, що"сьогодні Україна як ніколи близька до появи власної автокефальної церкви".

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення глави держави до Варфоломія щодо цього. У документі йдеться, що томос (указ) про помісну церкву "стане не тільки торжеством православ'я, але й актом глибокої історичної справедливості".

22 квітня Порошенко повідомив, що Вселенський патріархат почав розгляд прохання України.

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер