"Томос про надання українській православній церкві автокефалії вже написаний. А його текст унікальний" - архімандрит УПЦ МП (відео)

Автором Томосу є один з кращих каноністів у православному світі.

Архімандрит Кирило. Фото:orthodoxy.org.ua

Томос (указ) про надання православній церкві в Україні автокефалії вже написаний. Про це в ефірі 5 каналу повідомив архімандрит Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Кирило (у миру – науковий співробітник Колумбійського університету у США Сергій Говорун), зазначають Патріоти України.

"Томос про автокефалію УПЦ уже написаний. Писав мій вчитель в Афінському університеті, де я навчався. Це один із кращих каноністів у православному світі. Він геніальний каноніст! Тексти канонічні, які він пише, абсолютно досконалі", – сказав він.

Кирило назвав написаний текст "унікальним". "Я думаю, що цей томос буде чудовим документом, канонічним. До нього не можна буде ніяких претензій висловити. Томос готовий", – заявив архімандрит.

Як відомо, 17 квітня президент України Петро Порошенко заявляв, що"сьогодні Україна як ніколи близька до появи власної автокефальної церкви".

19 квітня Верховна Рада підтримала звернення глави держави до Варфоломія щодо цього. У документі йдеться, що томос (указ) про помісну церкву "стане не тільки торжеством православ'я, але й актом глибокої історичної справедливості".

22 квітня Порошенко повідомив, що Вселенський патріархат почав розгляд прохання України.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...