Трагедія під Києвом: З`явилися подробиці загибелі чоловіка від зубів собак

Загиблий - учасник АТО Володимир Томілін, в якого залишились двоє дітей та дружина-інвалід.
Вівчарки загризли учасника АТО. Фото: соцмережі.

Чоловік, якого насмерть загризли собаки у селі Кучаків Бориспільського району, був учасником АТО. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію волонтера Світлани Шеповалової.

Вона повідомила, що загиблий - учасник АТО Володимир Томілін. "Володимир (учасник АТО), вранці повертався додому від вісімдесятирічної матері. По дорозі на електричку на нього напали собаки і розтерзали", - написала вона.

Також повідомляється, що з ним була старша дочка і вона не постраждала, однак у коментарях жінка, що назвалася родичкою загиблого, цю інформацію спростувала. "У Володимира залишилося двоє маленьких дітей, дружина-інвалід і старенька мати", - повідомляє волонтерка.

Також вона розповіла, що голова сільської ради Кучаков відмовився допомагати у вивезенні тіла загиблого, пояснивши це відсутністю коштів. Згодом Шеповалова повідомила, що у Бориспільській РДА пообіцяли оплатити витрати пов`язані із похованням.

Також повідомляється, що німецьких вівчарок пізніше застрелили місцеві жителі. Поліція встановила власника тварин — це 69-річний місцевий житель. "У кожної собаки був електронний ошийник і по периметру двору був протягнутий дріт, який не дозволяв цим собакам вийти за периметр будинку, тому що вмикався електричний струм і в собак у нашийниках щипало і вони не виходили в такий спосіб із двору. Зараз, напевно тому, що настали морози, були перебої із напругою і це вплинуло на те, що собаки змогли самовільно вийти за межі цього будинку", - повідомляють у коментарях. Як повідомлялося раніше, вранці, 7 січня, у селі Кучаків Бориспільського району четверо собак породи "німецька вівчарка" накинулися на вулиці на перехожого і загризли його насмерть.

ОБСЄ: Бойовики на Донбасі використовують російський комплекс радіоелектронної боротьби Р-330Ж «Житель»

середа, 2 грудень 2020, 20:34

Фактично, Росія перетворила Донбас на випробувальний полігон для свого найновішого озброєння і відпрацьованих тактик ведення бою. Росія випробовує в Донбасі свою новітню зброю і тактику, застосовуючи техніку для створення радіоелектронних перешкод для зв’

На тлі заяв США про посилення впливу в чорноморському регіоні, Україна має форсувати вступ до НАТО

понеділок, 30 листопад 2020, 20:22

Україні слід посилити співпрацю з країнами цього регіону, передусім з Грузією та Вірменією, і намагатися сформувати військово-політичний блок з дружніх для себе країн. Це завадить Росії зайняти панівне становище в акваторії Чорного моря. Завершення вій...