Трагедія з собаками під Києвом: Кінолог розповів, хто винен у загибелі бійця АТО

Нормальний дресирований пес ніколи не піде зі свого двору, який він зобов'язаний охороняти.

Вівчарок потрібно дресирувати. Фото: poradum.com.

У тому, що вівчарки на Київщині загризли учасника АТО, винен їхній господар, який тримав собак на електронному нашийнику. Про це КП в Україні розповів професійний кінолог Сергій Шаргородський, передають Патріоти України.

"Електронний нашийник - ненадійний засіб безпеки. Якщо собака в азарті, розряд струму тільки підвищить його. Господар псів однозначно пішов найлегшим шляхом: купив для собак спецнашийники, але не забезпечив дресирування і загальну систему безпеки. У тому, що сталося, однозначно тільки його вина", - прокоментував Шаргородський.

Він пояснив, що дресирований пес ніколи не піде зі свого двору, який він зобов'язаний охороняти. Крім того, наголосив кінолог, електронний нашийник робить слабким зв'язок між господарем і собакою. Зазначимо, що всіх собак, які накинулися на чоловіка, застрелили.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.