Троє у важкому стані: До Одеси військовим літаком доправили вісім поранених бійців АТО

Це вже другий санітарний літак, який прибув із зони АТО до Одеси.

Військовий госпіталь у Одесі. Фото: 1tv.od.ua.

До Одеси із зони проведення антитерористичної операції прибув літак із вісьмома пораненими. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна повідомив кореспондент, передають Патріоти України.

"Сьогодні в Одесі приземлився борт, на ньому було 8 поранених, серед них - троє важкопоранених", - зазначив він. За словами кореспондента, усі поранені були доставлені в Одеський військовий госпіталь. "Практично всі поранені з промзони Авдївки", - сказав кореспондент.

Додамо, це вже другий санітарний літак, який прибув із зони АТО до Одеси. Раніше, за словами кореспондента, у військовий госпіталь було направлено 12 поранених, з них п'ятеро були важкопораненими.

На тлі заяв США про посилення впливу в чорноморському регіоні, Україна має форсувати вступ до НАТО

понеділок, 30 листопад 2020, 20:22

Україні слід посилити співпрацю з країнами цього регіону, передусім з Грузією та Вірменією, і намагатися сформувати військово-політичний блок з дружніх для себе країн. Це завадить Росії зайняти панівне становище в акваторії Чорного моря. Завершення вій...

Дмитро Снєгирьов назвав справжню причину пожеж у Луганській області: "Вони виникли через умисні підпали"

неділя, 29 листопад 2020, 16:14

Аналіз ситуації, на думку ведучого, свідчить про організовані умисні підпали задля подальшої вирубки лісу-кругляку, а розповсюдження вогню сталося, зокрема, через непрофесійність рятувальників і слабку реакцію місцевої влади на ситуацію. Причина лісови...