Це важливий елемент прозорості: У Нацраді реформ запланували впровадження е-декларацій для всіх громадян

Йдеться про впровадження нульових е-декларацій, хоча наслідки такої реформи можуть бути "ризикованими".

Дмитро Шимків. Фото:BBC.comВ майбутньому будуть впроваджені нульові е-декларації для всіх громадян України. Про це повідомив голова Національної ради реформ Дмитро Шимків у понеділок, 31 жовтня, під час брифінгу, передають Патріоти України з посиланням на РБК.

"Впровадження в майбутньому нульової декларації для всіх громадян України є важливою частиною реформи", - повідомив Шимків. Чиновник зазначив, що декларування є елементом реформ та прозорості.

"Ми маємо в Україні безпрецедентний рівень публічності. Такого рівня публічності не існує ні в одній країні. Ви не побачите в інших реєстрах даних про готівкові кошти", - сказав Шимків.

У той же час глава Ради реформ розповів, що наслідки реформи можуть бути як позитивними, так і ризикованими, тому необхідно враховувати перспективу на кілька років.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.