"Це збройна провокація РФ": МЗС України вимагає покарати винних у обстрілі Ан-26 над Чорним морем

Російська сторона висунула відповідні звинувачення і назвала політ літака провокаційним.

Отвір на обстріляному українському літаку. Фото: УНІАН.

Міністерство закордонних справ України висловило протест і вимагає міжнародного розслідування та покарання винних в обстрілі військового літака Ан-26 ЗСУ. Про це повідомляється на сайті міністерства, передають Патріоти України.

"Російській стороні висловлено категоричну вимогу припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, у т.ч. збройні провокації у виключній (морській) економічній зоні України, які тягнуть за собою міжнародно-правову відповідальність винних у їх скоєнні осіб, розслідувати цей інцидент та покарати винних", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, літак Ан-26 був обстріляний над Чорним морем з захопленої Росією бурової установки. Військова прокуратура України зареєструвала кримінальне провадження за даним фактом. Російська сторона висунула відповідні звинувачення і назвали політ літака провокаційним.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...