Це змінить футбол: ФІФА запровадить принципове нововведення на ЧС-2018

Для того, аби остаточно впровадити систему VAR, на її тестування пішло близько двох років. Система відеоповторів була використана майже в тисячі поєдинках.

Ілюстрація:ЧемпіонМіжнародна футбольна організація (ФІФА) прийняла рішення використовувати систему відеоповторів на майбутньому чемпіонату світу, який у 2018 році прийме Росія. Як повідомляє офіційний сайт IFAB, міжнародна рада футбольних асоціацій спільно з ФІФА прийшли до рішення, що відтепер VAR офіційно включена в правила футболу та буде використовуватися на постійній основі, зазначають Патріоти України.

Слід зазначити, що для того, аби остаточно впровадити цю систему, на її тестування пішло близько двох років. Система відеоповторів була використана майже в тисячі поєдинках.

Таким чином, VAR буде використовуватися вже на ЧС-2018, який відбудеться влітку з 14-го червня по 15-те липня. Щодо використання відеоповторів в окремих європейських чемпіонатів то тут ситуація виглядає таким чином:

- чемпіонат Англії прийме рішення лише у наступному місяці;

- чемпіонати Іспанії та Франції хочуть впровадити цю систему, починаючи з наступного сезону;

- чемпіонат Німеччини, у свою чергу, хоче використовувати VAR у двох лігах.

До речі, що ця система працювала під час клубного чемпіонату світу у 2016 році.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...