Це змінить футбол: ФІФА запровадить принципове нововведення на ЧС-2018

Для того, аби остаточно впровадити систему VAR, на її тестування пішло близько двох років. Система відеоповторів була використана майже в тисячі поєдинках.

Ілюстрація:ЧемпіонМіжнародна футбольна організація (ФІФА) прийняла рішення використовувати систему відеоповторів на майбутньому чемпіонату світу, який у 2018 році прийме Росія. Як повідомляє офіційний сайт IFAB, міжнародна рада футбольних асоціацій спільно з ФІФА прийшли до рішення, що відтепер VAR офіційно включена в правила футболу та буде використовуватися на постійній основі, зазначають Патріоти України.

Слід зазначити, що для того, аби остаточно впровадити цю систему, на її тестування пішло близько двох років. Система відеоповторів була використана майже в тисячі поєдинках.

Таким чином, VAR буде використовуватися вже на ЧС-2018, який відбудеться влітку з 14-го червня по 15-те липня. Щодо використання відеоповторів в окремих європейських чемпіонатів то тут ситуація виглядає таким чином:

- чемпіонат Англії прийме рішення лише у наступному місяці;

- чемпіонати Іспанії та Франції хочуть впровадити цю систему, починаючи з наступного сезону;

- чемпіонат Німеччини, у свою чергу, хоче використовувати VAR у двох лігах.

До речі, що ця система працювала під час клубного чемпіонату світу у 2016 році.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою