Це змінить футбол: ФІФА запровадить принципове нововведення на ЧС-2018

Для того, аби остаточно впровадити систему VAR, на її тестування пішло близько двох років. Система відеоповторів була використана майже в тисячі поєдинках.

Ілюстрація:ЧемпіонМіжнародна футбольна організація (ФІФА) прийняла рішення використовувати систему відеоповторів на майбутньому чемпіонату світу, який у 2018 році прийме Росія. Як повідомляє офіційний сайт IFAB, міжнародна рада футбольних асоціацій спільно з ФІФА прийшли до рішення, що відтепер VAR офіційно включена в правила футболу та буде використовуватися на постійній основі, зазначають Патріоти України.

Слід зазначити, що для того, аби остаточно впровадити цю систему, на її тестування пішло близько двох років. Система відеоповторів була використана майже в тисячі поєдинках.

Таким чином, VAR буде використовуватися вже на ЧС-2018, який відбудеться влітку з 14-го червня по 15-те липня. Щодо використання відеоповторів в окремих європейських чемпіонатів то тут ситуація виглядає таким чином:

- чемпіонат Англії прийме рішення лише у наступному місяці;

- чемпіонати Іспанії та Франції хочуть впровадити цю систему, починаючи з наступного сезону;

- чемпіонат Німеччини, у свою чергу, хоче використовувати VAR у двох лігах.

До речі, що ця система працювала під час клубного чемпіонату світу у 2016 році.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...