"Ці "піджаки" навчаться. Мобілізація дуже логічна та актуальна": Волонтер про важливість призову офіцерів запасу в лави ЗСУ

Такий призов допоможе вирішити проблему комплектації частин в зоні АТО, вважає Андрій Римарук.

Призов офіцерів запасу допоможе вирішити проблему комплектації частин в зоні АТО. Ілюстрація:http://www.umoloda.kiev.uaПризов офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри у своїх вишах, але не служили в армії, позитивно позначиться на обороноздатності країни. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE розповів колишній військовий розвідник, волонтер "Повернись живим" Андрій Римарук, передають Патріоти України.

"Давайте повернемося в 2014 рік. Не факт, що у нас не буде ще такого повторення. Саме в той період у нас була велика недостача кваліфікованих офіцерів хоч з якоюсь практикою участі в бойових діях", - зазначив він.

За словами ветерана, дане рішення зараз цілком логічно.

"Думаю, що мобілізація військовослужбовців, які пройшли в університеті військову кафедру, але не були в армії, дуже логічна і актуальна на даний момент. Держава зробила для них повний соціальний пакет", - підкреслив він.

Також Римарук вважає, що вони зможуть швидко освоїти військову справу.

"Повірте, коли мобілізували електриків, програмістів, сантехніків, простих менеджерів, вони теж не вміли тримати в руках автомат. Вони хотіли жити і навчилися всьому. У мене в розвідці були різношерсті люди. Хтось став сапером, хтось шикарним снайпером. Так і ці "піджаки" навчаться. У них виходу не буде", - додав волонтер.

Як зазначив Римарук, цей призов також допоможе вирішити проблему комплектації частин в зоні АТО.

"Деякі комбати і навіть комбриги вже по 15-20 місяців не можуть нормально поїхати у відпустку оскільки немає заміни. Ось ці люди і дадуть можливість бойовим офіцерам трохи перепочити", - підсумував він.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан