"Ці "піджаки" навчаться. Мобілізація дуже логічна та актуальна": Волонтер про важливість призову офіцерів запасу в лави ЗСУ

Такий призов допоможе вирішити проблему комплектації частин в зоні АТО, вважає Андрій Римарук.

Призов офіцерів запасу допоможе вирішити проблему комплектації частин в зоні АТО. Ілюстрація:http://www.umoloda.kiev.uaПризов офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри у своїх вишах, але не служили в армії, позитивно позначиться на обороноздатності країни. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE розповів колишній військовий розвідник, волонтер "Повернись живим" Андрій Римарук, передають Патріоти України.

"Давайте повернемося в 2014 рік. Не факт, що у нас не буде ще такого повторення. Саме в той період у нас була велика недостача кваліфікованих офіцерів хоч з якоюсь практикою участі в бойових діях", - зазначив він.

За словами ветерана, дане рішення зараз цілком логічно.

"Думаю, що мобілізація військовослужбовців, які пройшли в університеті військову кафедру, але не були в армії, дуже логічна і актуальна на даний момент. Держава зробила для них повний соціальний пакет", - підкреслив він.

Також Римарук вважає, що вони зможуть швидко освоїти військову справу.

"Повірте, коли мобілізували електриків, програмістів, сантехніків, простих менеджерів, вони теж не вміли тримати в руках автомат. Вони хотіли жити і навчилися всьому. У мене в розвідці були різношерсті люди. Хтось став сапером, хтось шикарним снайпером. Так і ці "піджаки" навчаться. У них виходу не буде", - додав волонтер.

Як зазначив Римарук, цей призов також допоможе вирішити проблему комплектації частин в зоні АТО.

"Деякі комбати і навіть комбриги вже по 15-20 місяців не можуть нормально поїхати у відпустку оскільки немає заміни. Ось ці люди і дадуть можливість бойовим офіцерам трохи перепочити", - підсумував він.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...