Цькування кролика: У Києві з'явилися білборди проти Яценюка (фотофакт)

Прем'єр-міністрові почали відверто натякати, що йому варто залишити посаду.

Арсеній Яценюк. Фото: соцмережі.

У Києві були помічені білборди і лайтбокси, спрямовані проти прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Фото однієї з таких рекламних конструкцій опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook журналіст Сергій Щербина, передають Патріоти України.

"Процесс пошел. Даже денег не пожалели", — прокоментував він знімок. "Интересно, а по Бориспольской дороге такое висит? Небось же для Байдена", — додав Щербина.

"Біжи, кролику, біжи", - написано на лайтбоксі. Як відомо, в народі за прем'єр-міністром, окрім всіх інших, закріпилося прізвисько "Кролик Сєня". Також в цих словах обігрується назва відомої книги американського письменника Джона Апдайка "Кролику, біжи".

"По Одесской трассе налепили также подобных бордов", — відзначив користувач Facebook Олександр Леменов. "Висит за Борисполем на Переяслав "Сеня давай до побачення", — додав нардеп від партії "Батьківщина" Ігор Луценко.

Хіти тижня. "Очень сильные! Житья от них нет, почти каждый день хороним", - терористи "ДНР" в істериці через снайперів ЗСУ (відео)

неділя, 21 квітень 2019, 23:05

Терористи "ДНР" зазнають величезних втрат від снайперів ЗСУ на лінії фронту. Майстерність стрільців ООС лякає окупантів. Що примітно, з його слів, працював стрілок ООС з пристойної відстані - бойовик перебував далеко від лінії фронту і йшов, не криючис...

З архіву ПУ. Славно погуляв, батьку отамане: До річниці лютої страти у Варшаві першого козацького гетьмана, що підняв булаву за права українців

неділя, 21 квітень 2019, 22:55

Як це буде ще не раз в українській історії, очільника національного руху зрадили свої, за обіцянку амністії перед польською короною. Шляхетне панство повелось у притаманній манері окупантів, зрадило своєму слову і знищила більшу частину повстанців. 21 ...