"Тупість і дурість не є підставою": "Миротворець" розповів, за яких обставин додасть Собчак у свою базу

У базу ресурсу Собчак може потрапити в разі незаконного відвідування окупованого РФ Криму.
Собчак ще не заслужила потрапити у базу "Миротворця". Фото: ren.tv.

Український ресурс "Миротворець" не буде вносити в базу "чистилище" відому російську журналістку Ксенію Собчак після її звернення до Петра Порошенка з приводу заборони в Україні російських інтернет-ресурсів. Про це йдеться на сторінці "Миротворця" в Facebook, передають Патріоти України.

"Ксенію Собчак в Чистилище ми не збираємося вносити і навіть не розглядали це питання бо тупість і дурість людська не є підставою для початку наших досліджень", - повідомили волонтери.

У базу ресурсу Собчак може потрапити в разі незаконного відвідування окупованого РФ Криму. "У разі, якщо Собчак сама захоче потрапити в Чистилище, то найпростіший для неї спосіб, це літаком з Домодєдово в Сімферополь. Тоді ми зі спокійним серцем її відпрацюємо всім колективом за порушення державного кордону України", - зазначили в "Миротворці".

Загострення на Донбасі та стягування військ: Чого добивається Росія

п’ятниця, 16 квітень 2021, 16:22

На мою думку, Росія включила елементи військово-політичного тиску з метою примусити Україну виконувати ряд незручних позицій з паризького комюніке — за підсумками зустрічі нормандської четвірки в грудні-2019. Нинішнє загострення — це демонстрація сили,...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...