Типовий "русский мир": В окупованому Харцизьку окупанти сформують полк "казаків" на чолі з "отаманом" Ібрагімом (відео)

Найманець з Північної Осетії вже підтвердив, що в російські окупаційні війська беруть і підлітків, що, згідно з міжнародним правом є військовим злочином.

Ібрагім Багієв. Фото:Twitter

Російське окупаційне командування доручило найманцю з Північної Осетії формувати "козачий полк" з жителів окупованого Харцизька. Про це повідомив харцизький телеканал, підконтрольний окупаційній владі, новинний сюжет якого оприлюднено в YouTube, зазначають Патріоти України.

Пропагандисти харцизьких колаборантів пафосно повідомили, що "отаманом" харцизького "козачого полку" терористичного "приазовського козачого війська" нібито обраний найманець Ібрагім Багієв з Північної Осетії.

Показово, що пропагандистів навіть не збентежило, що найманця Багієва, який "до Донбасу вже встиг прикипіти душею", обирало аж шестеро вояків "русского мира" в шапках.

Сам залітний "отаман" Ібрагім на прізвисько "Терек" підтвердив, що в російські окупаційні війська беруть і підлітків, що, згідно з міжнародним правом є військовим злочином.

Зокрема, терористичний "отаман" агітував вступати в "полк" підлітків 16 років. За словами "зам по тилу полку" Валерії Михайлової, сам "полк" налічує 60 терористичних "козаків", ще 30 проходять навчання.

Іншими словами, "полк" складається зі звичайних двох взводів і одного навчального.

За даними "Миротворця", громадянка України, пособниця терористів і окупантів Михайлова Валерія Євгенівна, 1966 року народження, була одним з організаторів "референдуму" про створення "ДНР" в Краматорську.

Проживала на вулиці Парковій, 84, квартира 104. Після звільнення міста, Михайлова втекла разом з "братами по розуму" на окуповану територію Донбасу, де вислужила собі посаду "зампотилу" типу "полку" терористичного козацтва.

"Отаман" Ібрагім поки не був внесений до бази даних "Миротворця", але це, як кажуть, можна виправити.

Як стало відомо, Ібрагім Багієв служив строкову службу в 24-й окремій бригаді спеціального призначення (обрСпН) ГРУ ГШ СРСР. Зараз 24-я обрСпН ГРУ ГШ РФ. Підрозділи з'єднання і окремі групи військовослужбовців брали участь у війні на Донбасі.

Показово, що в складі російських окупаційних військ на Донбасі старшина запасу Багієв перетворився в капітана.

В цілому даний новинний сюжет телеканалу харцизьких колаборантів ще раз підтверджує, що на окупованій території Донбасу всім заправляють окупанти, призначаючи начальниками над місцевими терористами найманців, "легалізуючи" їх за допомогою пропагандистів і псевдовиборів.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...