У 2016 підписав контракт із ЗСУ: На Донбасі поранили громадянина Ізраїлю, який воював за Україну, - журналіст

Військовослужбовець з позивним "Ізя" став першим ізраїльтянином, який зазнав поранень на фронті в Україні.

Фото:Facebook

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко оприлюднив інформацію про те, що на Донбасі отримав поранення український воїн, громадянин Ізраїлю з позивним "Ізя". Про це він написав у Facebook, зазначають Патріоти України.

Цаплієнко зазначив: "Щойно дізнався, що куля зайшла під бронік «Ізі», громадянина Ізраїлю, який 16-го року підписав контракт із ЗСУ. З 28-ою бригадою. Тож, виходить, «Ізя» перший ізраїльтянин, який зазнав поранень на фронті. А напередодні у нас з ним була довга розмова. І саме на тому місці, де його поранило.

«Антисемітизм українців це тема, яку розкручує Кремль», - каже «Ізя». - «Але не спрацьовує. Принаймні в Ізраїлі. Дивіться, в Ізраїлі дивляться російське телебачення, а не українське. Тож нібито ізраїльтяни мали б підтримувати Росію. Ну нє? Але парадокс. Люди в Ізраїлі здебільшого підтримують Україну. Бо євреї дуже розумні, і розуміють, що до чого».

Я бачу в нього на руці тату - ізраїльський прапор разом з українським. «Рабів до раю не пускають», - переконує гасло двома мовами. «Втім, я туди не поспішаю», - посміхається «Ізя», і тут раптово серйознішає. - «В Ізраїлі, якщо людина відмовляється служити в армії, шансів зробити кар‘єру в неї просто немає. А тут тисячі косять від армії. І нічого».

І от я думаю собі, що ізраїльтянин «Ізя» прийняв на себе кулю замість когось з українців. Тих, хто, мабуть, тікав за кордон від мобілізіції. Або базікає напівп‘яно: «Це війна олігархів, мене це не стосується». Тож, якщо хтось почне хворобливо казати, що євреї п‘ють кров українців, хай згадає «Ізю» та його просякнутий кров‘ю пробитий бронік.".

Російські окупанти просунулися біля Часового Яру

четвер, 23 травень 2024, 7:15

Аналітики DeepState повідомляють про просування росіян біля Часового Яру, у Кліщіївці та Красногорівці Донецької області. "Ворог просунувся біля Часового Яру, в Кліщіївці та Красногорівці", - йдеться в повідомленні. . Нагадаємо, на думку аналітиків Ін...

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...