У Чечні розстріляли депутата республіканського парламенту у власному авто - ЗМІ

Мухмад Асхабов був членом КПРФ, він став депутатом у вересні 2016 року.

Ілюстрація:http://kapital-rus.ru/

Російські журналісти дізналися про вбивство депутата чеченського республіканського парламенту Мухмада Асхабова. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на джерело в силових структурах, передають Патріоти України.

Мухмад Асхабов

Відзначається, що невідомі обстріляли машину депутата, про що агентству повідомило джерело.

На сайті КПРФ опублікували співчуття лідера партії Геннадія Зюганова в зв'язку з "передчасним відходом" Асхабова. Разом з тим, в повідомленні не уточнюється, як загинув депутат.

За даними ЗМІ, Слідчий комітет РФ завів справу про вбивство і незаконний обіг зброї. У релізі відомства йдеться, що машину Асхабова обстріляли, коли він їхав з дому на роботу, "що спричинило дорожньо-транспортну пригоду, в результаті якої депутат помер".

Як стало відомо, Мухмад Асхабов - член КПРФ, він став депутатом у вересні 2016 року. Раніше він працював в апараті парламенту, був радником глави Чечні Рамзана Кадирова і керівником його секретаріату, міністром майнових і земельних відносин республіки.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Три роки знадобилося детективам НАБУ для викриття злочинної схеми на Луганщині", - Снєгирьов

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 14:12

Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру. 19 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно зі співробіт...