У "ДНР" вибухнула вантажівка зі зброєю, "гібриди" вже встигли перекинути відповідальність на ЗСУ - розвідка

Командування російських окупаційних військ приховує відповідальність за вибух і виправдовує цей інцидент вигаданою підривною діяльністю сил АТО з використанням безпілотника.

Ілюсnрація:Укрінформ

Бойовики "ДНР", намагаючись приховати від росіян необліковану зброю та боєприпаси, сховали їх у вантажівці, яка вибухнула через самозаймання, а відповідальність за це поклали на сили ЗСУ. Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Комісією Південного ВО ЗС Росії продовжується перевірка службової діяльності підрозділів у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 АК (Луганськ) ЗС Росії, у тому числі ревізія служб ракетно-артилерійського озброєння", - пише розвідка.

За її інформацією, окремі командири частин бойовиків намагаються приховати необліковану зброю та боєприпаси.

"В районі 11 окремого мотострілецького полку 1 АК внаслідок самозаймання вибухнув вантажний автомобіль, в якому на час роботи комісії за вказівкою командира полку переховували зброя та боєприпаси", - пише розвідка.

З її слів, з метою уникнення відповідальності командування окупантів зробило доповідь про застосування силами АТО підривних зарядів по вантажівці за допомогою безпілотник.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...