У "ДНР" вибухнула вантажівка зі зброєю, "гібриди" вже встигли перекинути відповідальність на ЗСУ - розвідка

Командування російських окупаційних військ приховує відповідальність за вибух і виправдовує цей інцидент вигаданою підривною діяльністю сил АТО з використанням безпілотника.

Ілюсnрація:Укрінформ

Бойовики "ДНР", намагаючись приховати від росіян необліковану зброю та боєприпаси, сховали їх у вантажівці, яка вибухнула через самозаймання, а відповідальність за це поклали на сили ЗСУ. Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Комісією Південного ВО ЗС Росії продовжується перевірка службової діяльності підрозділів у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 АК (Луганськ) ЗС Росії, у тому числі ревізія служб ракетно-артилерійського озброєння", - пише розвідка.

За її інформацією, окремі командири частин бойовиків намагаються приховати необліковану зброю та боєприпаси.

"В районі 11 окремого мотострілецького полку 1 АК внаслідок самозаймання вибухнув вантажний автомобіль, в якому на час роботи комісії за вказівкою командира полку переховували зброя та боєприпаси", - пише розвідка.

З її слів, з метою уникнення відповідальності командування окупантів зробило доповідь про застосування силами АТО підривних зарядів по вантажівці за допомогою безпілотник.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!