У Маріуполі потужна "п'ята колона". Місцевий патріот попередив про небезпеку

У Маріуполі насправді досить багато людей, лояльних до бойовиків "ДНР", які не припиняють розповідати про "звірства" ЗСУ на Донбасі і начебто масштабне прослуховування СБУ жителів прифронтових населених пунктів.

Ілюстрація:politeka.netУ прифронтовому Маріуполі через майже чотири роки з початку війни залишається достатня кількість прихильників бойовиків так званої "ДНР". Таку інформацію Апострофу озвучив житель Маріуполя Єгор, передають Патріоти України.

Він розповів про реакцію жителів міста на страшилки бойовиків про "звірства" ЗСУ на Донбасі і масштабне прослуховування СБУ жителів прифронтових населених пунктів. "Окупантам же ж треба тримати в тонусі свою аудиторію за межами ДНР", - пояснює він.

"У Маріуполі насправді не так і мало людей, які лояльні до бойовиків, тому їм треба давати якусь інформаційну "їжу", щоб лояльність зберігалася, а страх перед Україною посилювався", - говорить житель міста.

При цьому він додав: "Хоча люди живуть в мирному місті, при українській владі, їхні діти ходять в українські школи, тобто вони самі живуть цим нормальним життям, і чого тут боятися, особисто я не зрозумію".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...