У Маріуполі потужна "п'ята колона". Місцевий патріот попередив про небезпеку

У Маріуполі насправді досить багато людей, лояльних до бойовиків "ДНР", які не припиняють розповідати про "звірства" ЗСУ на Донбасі і начебто масштабне прослуховування СБУ жителів прифронтових населених пунктів.

Ілюстрація:politeka.netУ прифронтовому Маріуполі через майже чотири роки з початку війни залишається достатня кількість прихильників бойовиків так званої "ДНР". Таку інформацію Апострофу озвучив житель Маріуполя Єгор, передають Патріоти України.

Він розповів про реакцію жителів міста на страшилки бойовиків про "звірства" ЗСУ на Донбасі і масштабне прослуховування СБУ жителів прифронтових населених пунктів. "Окупантам же ж треба тримати в тонусі свою аудиторію за межами ДНР", - пояснює він.

"У Маріуполі насправді не так і мало людей, які лояльні до бойовиків, тому їм треба давати якусь інформаційну "їжу", щоб лояльність зберігалася, а страх перед Україною посилювався", - говорить житель міста.

При цьому він додав: "Хоча люди живуть в мирному місті, при українській владі, їхні діти ходять в українські школи, тобто вони самі живуть цим нормальним життям, і чого тут боятися, особисто я не зрозумію".

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...