У Мелітополі напали на інкасаторів: Озброєні нападники, не отримавши грошей, вирішили спалити авто з людьми живцем

Невідомі відкрили стрілянину по інкасаторах з автомата і пістолета.

Машина інкасаторів після нападу. Фото: РІА-Мелітополь.

У п'ятницю ввечері, 8 квітня, в районі повороту на село Спаське під Мелітополем було скоєно напад на інкасаторський автомобіль. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Ріа-Мелітополь.

Авто належить банку ПУМБ. "Після того, як інкасатори зібрали виручку в Мелітополі, вони вирушили звичним маршрутом у Запоріжжя. Тут на повороті на Спаське на них влаштували засідку. У броньованому сейфі було близько 1,5 млн. грн", - сказано в повідомленні.

Джерела в правоохоронних органах повідомили ЗМІ, що невідомі відкрили стрілянину по інкасаторах імовірно з автомата і пістолета. Інкасатори діяли згідно з інструкцією і забарикадувалися в авто. "Коли нападники зрозуміли, що так їм грошей не добути - облили машину банку і підпалили. Декілька хвилин четверо охоронців перебували в палаючому автомобілі. Все відбувалося на жвавій ділянці траси Харків - Сімферополь близько 19-ї години. Так і не забравши здобич, злочинці зникли. Наразі вони не затримані. Інкасатори серйозно не постраждали", - інформує ЗМІ.

Хіти тижня. У Києві познущались над авто полум'яного тимошенківця, екс-міністра ЖКГ

вівторок, 12 грудень 2017, 2:00

2 грудня розбили скло і порізали шини в автомобілі екс-міністра ЖКГ України Олексія Кучеренка. Політик воліє вбачати у неприємній пригоді політичну розправу. Про напад на авто написав власник у Facebook, передають Патріоти України. "Це, типу, щоб я зад...

Хіти тижня. Відразу п’ять українських міст увійшли у рейтинг найдешевших для проживання міст у Європі

понеділок, 11 грудень 2017, 23:40

Слід зазначити, що цей список оновлюється щомісяця і враховує щоденні витрати у великих містах світу. Рейтинг європейських міст орієнтовано на розрахунок того, що в цьому місті можна прожити місяць менш ніж за 600 фунтів стерлінгів (близько 22 тис. грн...