“У мене діти”: Москвичі бояться назвати тих, хто підриває росіян (відео)

Москвичі також згадали низький рівень профілактики тероризму, причому чим більше влади у спецслужб – тим сильніше вони деградують.

Вибух у пітерському метро. Фото: Еспресо.TV.

Деякі опитані відмовилися відповідати, пославшись на страх. Російський журналіст і відеоблогер Саша Сотник опублікував на своєму YouTube-каналі Sotnik-TV опублікував нове опитування серед москвичів, передають Патріоти України.

На питання “хто здійснює теракти проти росіян і з якої причини”, жителі столиці РФ відповіли, що це були терористи. Деякі опитані відмовилися відповідати, пославшись на страх. “У мене діти”, – сказав один з респондентів. Москвичі також згадали низький рівень профілактики тероризму, причому чим більше влади у спецслужб – тим сильніше вони деградують.

Нагадаємо, о 14:40 3 квітня в метро Петербурга стався вибух у вагоні, який рухався по синій гілці метро. За уточненими даними, під час вибуху загинули 14 людей, постраждала 51 особа. Слідчий комітет Росії (СК РФ) підтвердив, що вибух в метро Санкт-Петербурга влаштував Акбаржон Джалілов.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...