"У мене нюх на них": Скандально відомий депутат Держдуми РФ запропонував визначати геїв за запахом

За словами Віталія Мілонова, від геїв "виходить сірчаний запах".

Віталій Мілонов. Фото:Styler

Депутат Держдуми Віталій Мілонов запропонував виробити власні критерії для визначення гомосексуальності. Про це він заявив в ефірі НСН, передають Патріоти України.

Він прокоментував статтю в малайзійській газеті Sinar Harian, в якій стверджується, що геї відрізняються доглянутою бородою і схильністю до вибору брендового одягу. "Мабуть, малайзійські гомосєки відрізняються від російських. Можливо, там взагалі, якщо ти ходиш в штанях, наприклад, ти вже виглядаєш незвично, тому що більшість ходить без штанів. Не знаю національні традиції Малайзії, може у них з бородою не прийнято ходити або доглядати за нею", - заявив він.

Мілонов запропонував визначати представників нетрадиційної сексуальної орієнтації по запаху. "У мене, як у старого мисливця на демонів, нюх на них. Це, як правило, відчувається, від них запах сірчаний виходить, природно", - поділився він своїми спостереженнями.

До речі, ще у грудні 2017 року Мілонов розповів про вірні способи розпізнати геїв. "Наприклад, кинеш його в воду, в яку-небудь річку. Якщо він потонув, значить, не гомик. А не потонув, якщо він там плаває, і ти кидаєш в нього каміння, а він не тоне, значить, точно відьма або гомик", - сказав парламентарій.

Як давно відомо, депутат Мілонов - відомий гомофоб і ненависник реперів. І тих, і інших він пропонує стратити.

Хіти тижня. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

середа, 20 червень 2018, 0:35

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України з посиланням на ob...

Хіти тижня. Скрепна грамота: У мережі з'явилося кумедне фото із залізничного вокзалу у Криму

середа, 20 червень 2018, 0:15

Російські "фахівці", які прибули на окупований півострів, певно, прогулювали в школі уроки географії та російської мови. В окупованому Криму на табло залізничного вокзалу в Сімферополі з'явилися такі назви пунктів відправлення і прибуття як "Симферь"...