"У мене нюх на них": Скандально відомий депутат Держдуми РФ запропонував визначати геїв за запахом

За словами Віталія Мілонова, від геїв "виходить сірчаний запах".

Віталій Мілонов. Фото:Styler

Депутат Держдуми Віталій Мілонов запропонував виробити власні критерії для визначення гомосексуальності. Про це він заявив в ефірі НСН, передають Патріоти України.

Він прокоментував статтю в малайзійській газеті Sinar Harian, в якій стверджується, що геї відрізняються доглянутою бородою і схильністю до вибору брендового одягу. "Мабуть, малайзійські гомосєки відрізняються від російських. Можливо, там взагалі, якщо ти ходиш в штанях, наприклад, ти вже виглядаєш незвично, тому що більшість ходить без штанів. Не знаю національні традиції Малайзії, може у них з бородою не прийнято ходити або доглядати за нею", - заявив він.

Мілонов запропонував визначати представників нетрадиційної сексуальної орієнтації по запаху. "У мене, як у старого мисливця на демонів, нюх на них. Це, як правило, відчувається, від них запах сірчаний виходить, природно", - поділився він своїми спостереженнями.

До речі, ще у грудні 2017 року Мілонов розповів про вірні способи розпізнати геїв. "Наприклад, кинеш його в воду, в яку-небудь річку. Якщо він потонув, значить, не гомик. А не потонув, якщо він там плаває, і ти кидаєш в нього каміння, а він не тоне, значить, точно відьма або гомик", - сказав парламентарій.

Як давно відомо, депутат Мілонов - відомий гомофоб і ненависник реперів. І тих, і інших він пропонує стратити.

Хіти тижня. "Душа Кузі" відлітає на небо? - Пасажири літака побачили в ілюмінатори об'єкт, котрий дивно нагадує останній російський авіаносець (відео)

субота, 15 грудень 2018, 19:30

Непізнаний літаючий об'єкт був знятий камерою з літака, що пролітав над Егейським морем. Це зробив хтось на ім'я Керрі. На відео чітко видно темний димчастий об'єкт, який піднімається з хмар, як джин. Потім він розгортається під дивним кутом - і відліт...

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...