У мережі оприлюднили скаргу, яку передали в Держдеп на топ-пропагандиста Кремля (документ)

В документі йдеться про те, що в світлі агресії Російської Федерації проти України і проти Сполучених Штатів варто покарати осіб, відповідальних за неприйнятну поведінку в "сучасному, взаємопов'язаному і глобалізованому світі".

Володимир Соловйов. Фото: argprint.com.ua.

В інтернеті оприлюднили заяву, подану в Держдеп США, з приводу скасування видачі американської візи для російського пропагандиста Володимира Соловйова. Відповідний документ в своєму Twitter розмістив + 18Oleg, передають Патріоти України.

"На Володю в Держдеп наскаржилися, хочуть візи позбавити. Як пише @aavst, будемо спостерігати, ага", - йдеться у підписі до скарги. Так, в документі йдеться про те, що в світлі агресії Російської Федерації проти України і проти Сполучених Штатів варто покарати осіб, відповідальних за неприйнятну поведінку в "сучасному, взаємопов'язаному і глобалізованому світі".

"Особи, які допомагають російському режиму, не повинні мати можливість вільно подорожувати до Сполучених Штатів, тому що їх присутність на американській землі порушує дух нашої Конституції, підриває мирний порядок після Другої світової війни і прямо або побічно становить загрозу безпеці та інтересам Сполучених Штатів Америки" , - зазначено в документі. Так, лист є клопотанням про накладення особистих санкцій щодо російського пропагандиста Володимира Соловйова.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...