У мережі з'явилася пародія про "закриту прес-конференцію" Путіна щодо Сирії (відео)

На питання про те, що роблять у далекій країні на півдні російські військові, президент РФ відповідає традиційним "вони заблукали".

Володимир Путін. Фото: myinforms.com.

У відео, яке вже подивилися 40 тисяч юзерів, поєднали каверзні запитання до глави російської держави та його реальні відповіді під час різноманітних прес-конференцій, передають Патріоти України.

Наприклад, "відповідаючи" на запитання про те, що роблять російські війська у Сирії, Путін зауважив, що вони традиційно заблукали. А ось росіян, які споживають санкційні продукти, Путін "пообіцяв" спіймати в туалеті і "замочити у сортирі". Також він порадив пересічним росіянам "не нити і не пускати слинки".

Ось і до нашого неба дісталися: Українські ППО привели в бойову готовність через провокації ВМС Росії

четвер, 22 березень 2018, 21:03

Група дальніх стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-22, з повним боєкомплектом, у супроводі пари винищувачів Су-30 РФ здійснили політ у повітряному просторі АР Крим, Азовського та Чорного морів із відпрацювань умовних завдань по нанесенню ударів.

Ніж у спину: Суд Амстердама прийняв довгоочікуване рішення щодо "скіфського золота" з окупованого Криму

четвер, 22 березень 2018, 20:35

Колекція згідно з рішенням суду повинна повернутися в Україну, а не на окупований півострів. Окружний суд Амстердама ухвалив рішення у справі про колекцію “скіфського золота” кримських музеїв. Так, суд постановив, що колекцію, яка виставлялася в музеї ...