У мережі з'явилася пародія про "закриту прес-конференцію" Путіна щодо Сирії (відео)

На питання про те, що роблять у далекій країні на півдні російські військові, президент РФ відповідає традиційним "вони заблукали".

Володимир Путін. Фото: myinforms.com.

У відео, яке вже подивилися 40 тисяч юзерів, поєднали каверзні запитання до глави російської держави та його реальні відповіді під час різноманітних прес-конференцій, передають Патріоти України.

Наприклад, "відповідаючи" на запитання про те, що роблять російські війська у Сирії, Путін зауважив, що вони традиційно заблукали. А ось росіян, які споживають санкційні продукти, Путін "пообіцяв" спіймати в туалеті і "замочити у сортирі". Також він порадив пересічним росіянам "не нити і не пускати слинки".

Хіти тижня. Смертельна ДТП на Рівненщині: Хто "замовив" вбивство українських політологів?

понеділок, 20 листопад 2017, 5:00

Слідчі з особливо важливих справ прокуратури Києва вважають смерть п'яти політологів, які загинули в аварії під Рівним, умисним вбивством. Тому просять Печерський суд столиці доступ до мобільних телефонів підозрюваного. Про це йдеться в реєстрі судових...

Половина міста здригнулася: У окупованому Донецьку пролунав потужний вибух

неділя, 19 листопад 2017, 23:58

Під час вибуху був досить сильний спалах.​. «Широкий, что это было?» — налякані очевидці. «Семашко, задрожали окна», — додав інший автор. «ВАЗ прослушали бах», — зазначили коментатори. За їхніми даними, під час вибуху був досить сильний спалах.