У мережі з'явилася пародія про "закриту прес-конференцію" Путіна щодо Сирії (відео)

На питання про те, що роблять у далекій країні на півдні російські військові, президент РФ відповідає традиційним "вони заблукали".

Володимир Путін. Фото: myinforms.com.

У відео, яке вже подивилися 40 тисяч юзерів, поєднали каверзні запитання до глави російської держави та його реальні відповіді під час різноманітних прес-конференцій, передають Патріоти України.

Наприклад, "відповідаючи" на запитання про те, що роблять російські війська у Сирії, Путін зауважив, що вони традиційно заблукали. А ось росіян, які споживають санкційні продукти, Путін "пообіцяв" спіймати в туалеті і "замочити у сортирі". Також він порадив пересічним росіянам "не нити і не пускати слинки".

СБУ у Києві викрила компанію, яка фінансувала терористів ОРДЛО

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 20:59

Під час обшуків за адресами проживання і роботи фігурантів у Києві та області правоохоронці вилучили документи, що підтверджують причетність менеджменту комерційної структури до підтримки бойовиків. Служба безпеки України викрила групу комерсантів, при...

Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 20:15

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...