У мережі з'явилася пародія про "закриту прес-конференцію" Путіна щодо Сирії (відео)

На питання про те, що роблять у далекій країні на півдні російські військові, президент РФ відповідає традиційним "вони заблукали".

Володимир Путін. Фото: myinforms.com.

У відео, яке вже подивилися 40 тисяч юзерів, поєднали каверзні запитання до глави російської держави та його реальні відповіді під час різноманітних прес-конференцій, передають Патріоти України.

Наприклад, "відповідаючи" на запитання про те, що роблять російські війська у Сирії, Путін зауважив, що вони традиційно заблукали. А ось росіян, які споживають санкційні продукти, Путін "пообіцяв" спіймати в туалеті і "замочити у сортирі". Також він порадив пересічним росіянам "не нити і не пускати слинки".

Хіти тижня. Який вітамін гарантовано забезпечить вам довголіття, і де його "узяти"

понеділок, 16 липень 2018, 4:00

Вітамін Р має протизапальний, протираковий, спазмолітичний та противиразковий ефекти. Дієтолог Оксана Скиталінська переконана, що вживання продуктів, які містять вітамін Р, здатні продовжити тривалість життя. Про це вона зазначила на сторінці у Faceboo...

Хіти тижня. Терористи "Л/ДНР" отримали від Кремля хімічні міни (фотофакт)

понеділок, 16 липень 2018, 2:00

Міни споряджені підривачами МВ-62, МВП-62 чи МВК-62, їх не можливо виявити металодетекторами. Знімки протитанкових мін ТМ-62П3 терористичних військ, виготовлених 1994 року на Брянському хімічному заводі, опублікував Necro Mancer у Twitter, передають Па...