У Мінкульті повідомили ще про чотирьох артистів з РФ, які поповнили "чорний список" осіб, що загрожують нацбезпеці

Прізвища артистів були внесені до списку на підставі звернення СБУ.

Олександр Фісенко. Фото:Lifeactor.ru

У перелік особистостей, що створюють національній безпеці України загрозу, увійшли ще чотири артиста Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України, передають Патріоти України.

Зокрема, цей список поповнили такі російські актори як Олександр Фісенко, Єгор Барінов та Євген Бакалов. Крім того, заборона на в'їзд в Україну також стала діяти і щодо російського режисера Олександра Якимчука.

Мінкульт України, на підставі звернення СБУ, вніс перераховані вище прізвища в список осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...