У Мінкульті повідомили ще про чотирьох артистів з РФ, які поповнили "чорний список" осіб, що загрожують нацбезпеці

Прізвища артистів були внесені до списку на підставі звернення СБУ.

Олександр Фісенко. Фото:Lifeactor.ru

У перелік особистостей, що створюють національній безпеці України загрозу, увійшли ще чотири артиста Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України, передають Патріоти України.

Зокрема, цей список поповнили такі російські актори як Олександр Фісенко, Єгор Барінов та Євген Бакалов. Крім того, заборона на в'їзд в Україну також стала діяти і щодо російського режисера Олександра Якимчука.

Мінкульт України, на підставі звернення СБУ, вніс перераховані вище прізвища в список осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...