У Мінкульті повідомили ще про чотирьох артистів з РФ, які поповнили "чорний список" осіб, що загрожують нацбезпеці

Прізвища артистів були внесені до списку на підставі звернення СБУ.

Олександр Фісенко. Фото:Lifeactor.ru

У перелік особистостей, що створюють національній безпеці України загрозу, увійшли ще чотири артиста Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України, передають Патріоти України.

Зокрема, цей список поповнили такі російські актори як Олександр Фісенко, Єгор Барінов та Євген Бакалов. Крім того, заборона на в'їзд в Україну також стала діяти і щодо російського режисера Олександра Якимчука.

Мінкульт України, на підставі звернення СБУ, вніс перераховані вище прізвища в список осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".