У Москві госпіталізували одного з "гаманців Путіна"

Сенатору Керімову поставили діагноз "складне порушення ритму серця".

Сулейман Керімов. Фото:rada5.com

Сенатор Сулейман Керімов, який перебуває під підпискою про невиїзд у Ніцці і приїхав до Москви з дозволу суду, потрапив до лікарні через проблеми з серцем. Про це розповів помічник сенатора з роботи в Раді Федерації Олексій Красовський, передають Патріоти України з посиланням на Интерфакс.

За словами помічника Керімова, увечері 5 травня той відчув нездужання в ділянці серця, і його "швидкою" привезли в госпіталь Вишневського. У сенатора діагностували складне порушення ритму серця.

Начальник кардіохірургічного центру госпіталю ім. Вишневського професор Олександр Ліщук повідомив, що Керімова привезли з порушеннями ритму серця, фібриляцією передсердь і нестабільною гемодинамікою. У реанімації Керімову надали допомогу і виписали, коли показники роботи серця нормалізувалися. За словами Ліщука, Керімова попередили, що через стрес у нього може трапитися новий напад.

Як відомо, Керімова затримали в аеропорту Ніцци в середині листопада 2017 року. 23 листопада йому було висунуто обвинувачення в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей. Суд вирішив не брати Керімова під варту, однак йому наказано залишатися на території департаменту Приморські Альпи і внести заставу в розмірі €5 млн. Також сенатора зобов'язали кілька разів на тиждень приходити у поліцію, здати паспорт і не вступати в контакт із деякими особами.

6 грудня французький суд залишив російського сенатора на волі, але збільшив йому заставу з €5 млн до €40 млн. Цю суму підозрюваний сплатив повністю. Влада Франції періодично дозволяє Керімову відвідувати Росію з "особистих і сімейних причин".

Керімов із 2008 року представляє Дагестан у Раді Федерації РФ. Йому належить контрольний пакет акцій компанії "Нафта-Москва".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою