У Москві госпіталізували одного з "гаманців Путіна"

Сенатору Керімову поставили діагноз "складне порушення ритму серця".

Сулейман Керімов. Фото:rada5.com

Сенатор Сулейман Керімов, який перебуває під підпискою про невиїзд у Ніцці і приїхав до Москви з дозволу суду, потрапив до лікарні через проблеми з серцем. Про це розповів помічник сенатора з роботи в Раді Федерації Олексій Красовський, передають Патріоти України з посиланням на Интерфакс.

За словами помічника Керімова, увечері 5 травня той відчув нездужання в ділянці серця, і його "швидкою" привезли в госпіталь Вишневського. У сенатора діагностували складне порушення ритму серця.

Начальник кардіохірургічного центру госпіталю ім. Вишневського професор Олександр Ліщук повідомив, що Керімова привезли з порушеннями ритму серця, фібриляцією передсердь і нестабільною гемодинамікою. У реанімації Керімову надали допомогу і виписали, коли показники роботи серця нормалізувалися. За словами Ліщука, Керімова попередили, що через стрес у нього може трапитися новий напад.

Як відомо, Керімова затримали в аеропорту Ніцци в середині листопада 2017 року. 23 листопада йому було висунуто обвинувачення в ухиленні від сплати податків і відмиванні грошей. Суд вирішив не брати Керімова під варту, однак йому наказано залишатися на території департаменту Приморські Альпи і внести заставу в розмірі €5 млн. Також сенатора зобов'язали кілька разів на тиждень приходити у поліцію, здати паспорт і не вступати в контакт із деякими особами.

6 грудня французький суд залишив російського сенатора на волі, але збільшив йому заставу з €5 млн до €40 млн. Цю суму підозрюваний сплатив повністю. Влада Франції періодично дозволяє Керімову відвідувати Росію з "особистих і сімейних причин".

Керімов із 2008 року представляє Дагестан у Раді Федерації РФ. Йому належить контрольний пакет акцій компанії "Нафта-Москва".

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...