У некролозі напишуть "загинув, як герой?": У Луганську за таємничих обставин загинув російський полковник

У документах прикриття вбитий був вказаний як полковник Орлов Олександр Борисович.

Російські військові у Луганську. Фото: tsn.ua.

В окупованому Луганську російські спецслужби розслідують загибель кремлівського полковника Орлова. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що 21 вересня у Луганську було вбито високопоставленого російського офіцера. За даними розвідки, у документах прикриття він вказаний як російський полковник Орлов Олександр Борисович.

"На окупованих територіях сходу України він виконував "службово-бойові" завдання на посаді заступника командувача з озброєння 2 армійського корпусу (Луганськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО ЗС РФ", - йдеться у повідомленні.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...